Nauja parduotuvė Alytuje - jau veikia! Kviečiame apsilankyti adresu Naujoji g. 48A, Alytus

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 89 EUR. Pristatysime per 1-3 d.d.

Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Aktyvūs filtrai:
Kas yra kojų venų varikozė?
Sveikomis venoms,  veninis kraujas teka iš apačios į viršų (grįžta atgal į širdį). Esant varikozei, dėl venų vožtuvų nesandarumo kraujas teka atbuline kryptimi, susikaupia pernelyg daug kraujo bei išsiplečia paviršinės kojų venos. 
Kuo ypatingos kompresinės kojinės?

Tai kojinės, kurias gaminant pasitelkiama speciali technologija su laipsniška kompresija. Kojinėse esantis laipsnišką kompresiją suteikiantis tinklelis suteikia skirtingą kompresiją tam tikrose vietose (didžiausias spaudimas ties čiurnomis, kylant į viršų kompresija mažėja). Kompresinės kojinės padeda kraujui grįžti atgal į širdį, todėl yra rekomenduojamos, kaip veiksminga prevencinė priemonė nuo veninių sutrikimų. Kojinės yra itin efektyvios mažinant kojų sunkumo ir nuovargio pojūčius. Nuoseklus kojinių dėvėjimas padeda išvengti veninių vožtuvų nepakankamumo arba jį atitolinti. Kojines taip pat rekomenduojama dėvėti nėščiosioms, keliaujant, ilgai būnant vienoje priverstinėje padėtyje (stovimas/sėdimas darbas). Malonus lengvumo jausmas yra pasiekiamas dėka dinamiško kompresijos efekto. 
Profilaktinė Sanyleg kompresinių kojinių linija su medvilne

Itin minkštos ir patogios kojinės su medvilne, tinkančios tiek moterims, tiek vyrams.
  • Lengvas kompresijos lygis: 40 den – 6-10 mm/Hg (čiurnos lygyje). Gerai savijautai ir komfortui.
  • Vidutinis kompresijos lygis: 70 den – 10-14 mm/Hg (čiurnos lygyje). Pavargusioms, sunkioms kojoms, esant nežymiam patinimui.
  • Aukštas kompresijos lygis: 140 den – 15-21 mm/Hg (čiurnos lygyje). Naudojama esant nedideliam arba vidutiniam patinimui, skausmui, pradinei venų varikozės profilaktikai, nėštumo metu, keliaujant, ilgai stovint ar sėdint.
  • Maksimalus kompresijos lygis: 280 den – mm/Hg. 25-27 (čiurnos lygyje). Naudojama palengvinti  venų varikozės simptomus ir edemą.

Sportinė Sanyleg kompresinių kojinių linija

Kompresinės kojinės, sportinė linija.Pagrindinės savybės