Nauja parduotuvė Alytuje - jau veikia! Kviečiame apsilankyti adresu Naujoji g. 48A, Alytus

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 89 EUR. Pristatysime per 1-3 d.d.

Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Aktyvūs filtrai:
Oasis Elite krūtinės pusvolis Oasis Elite krūtinės pusvolis
Nuo 149.00€
Oasis patiesalas kojų atramai Oasis patiesalas kojų atramai
Nuo 134.00€
Vienas iš geriausių būdų užkirsti kelią slėgio opos formavimui yra dažnas judėjimas, ypač stovėjimas ir vaikščiojimas, tačiau tai neįmanoma operacijos metu. Trulife asortimentas siūlo paprastus ir ekonomiškus sprendimas, kurie apima slėgio mažinimo priemones chirurginių operacijų metu.

Kodėl verta rinktis Trulife?
  • Efektyviai mažina spaudimą audiniams.
  • Padeda išvengti pragulų ir nervų pažeidimų.
  • Padeda tinkamai pozicionuoti.
  • Daugkartinio naudojimo.
  • Medicininis silikonas.
  • Platus gaminių pasirinkimas.
  • Lengvai valoma.
  • Atitinka biosuderinamumo reikalavimus.
Oasis serija apima plataus asortimento, daugkartinio naudojimo, 100% silikoninio gelio gaminius. Naudojamas silikonas yra minkštesnis nei oda ir gilesni audiniai. Spaudimą sumažina nežymus gelio judėjimas viduje, kai spaudimas/jėga yra išsklaidomi po visą gaminį.

Oasis Elite serija sujungia silikoninį gelį ir lengvą poroloną su kontūriniu paviršiumi. Anatomines ypatybes atitinkantys kontūrai palengvina gelio ir kūno formų atitikimą, paskirsto svorį didesniame plote. Oasis Elite gaminiai yra daugiau nei 50% lengvesni, nei kiti tik geliu užpildyti gaminiai.

Azure gaminys sudarytas iš dviejų nepriklausomų apsauginių silikono sluoksnių, kurie kartu efektyviai prisitaiko prie individualių naudotojo kūno formų.

Oasis+ spaudimą mažinantys produktai yra vieni iš pažangiausių ir efektyviausių šiandieninėje rinkoje. Pagaminti iš medicininės klasės siloksano elastomero, užtikrinamas ilgaamžiškumas - gaminiai neturi išorinės plėvelės. Oasis+ gaminiai neslysta, tai suteikia komfortą ir atramą.

Elite Foam serijos pagalvėlės yra skirtos užtikrinti optimalų pozicionavimą operacijos metu ir intensyviosios terapijos skyriuje. Elite Foam serijos pagalvėlės yra multifunkcinės – suteikia stabilumą ir komfortą. ARDS pagalvėlių sistema yra Elite Foam serijos dalis.