Nauja parduotuvė SVEIKATOS REIKMENYS Alytuje - jau greitai!

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 89 EUR. Pristatysime per 1-3 d.d.

Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Aktyvūs filtrai:
Pleistrai kulnams – tai būtinas kiekvieno, susiduriančio su kulnų pažeidimais, skausmais, nuospaudomis ar pūslėmis, pirmosios pagalbos rinkinio elementas. Ši kategorija yra skirta tiems, kurie ieško efektyvaus sprendimo kulnų priežiūrai ir apsaugai, ypač aktyviai leidžiantiems laiką, tiek sportuojant, tiek ilgai būnant ant kojų darbo ar kasdienės veiklos metu.
Pleistrai kulnų pūslėms, nuospaudoms ar kitiems pažeidimams yra specialiai sukurti siekiant suteikti greitą palengvėjimą ir apsaugą nuo tolimesnės trinties bei spaudimo sukeltų pažeidimų. Šie pėdų pleistrai yra pagaminti iš minkštų, kokybiškų medžiagų bei itin stiprių klijų, kurios užtikrina patogų ir ilgalaikį nešiojimą ne tik visą dieną, bet ir kelias dienas. Pleistrų nuo nuospaudų specialus ir tvirtas lipnus sluoksnis užtikrina, kad kulno pleistras išliktų vietoje net intensyviausio fizinio aktyvumo metu.
Pleistrai nuospaudoms yra sukurti taip, kad mažintų spaudimą ir trintį, kurie yra pagrindinės nuospaudų formavimosi priežastys. Jie ne tik padeda gydyti esamas nuospaudas, bet ir veikia kaip prevencinė priemonė, apsauganti nuo naujų nuospaudų atsiradimo.
Mūsų asortimente siūlomi pėdų pleistrai yra lengvai pritaikomi ir skirti įvairiems poreikiams, tiek kasdieniniam komfortui, tiek intensyviam naudojimui sporto metu.