Nauja parduotuvė SVEIKATOS REIKMENYS Alytuje - jau greitai!

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 89 EUR. Pristatysime per 1-3 d.d.

Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Aktyvūs filtrai:
Dvigubas kamuolys Physio Roll Dvigubas kamuolys Physio Roll
Nuo 27.50€
-20%
Gymnic Classic kamuolys 45
Gymnic Classic kamuolys 45
KOMPENSUOJAMA
15.56€19.50€
Gymnic Plus kamuolys 75 Gymnic Plus kamuolys 75
KOMPENSUOJAMA
Nuo 31.50€
Fit Ball kamuolys Fit Ball kamuolys
KOMPENSUOJAMA
Nuo 22.90€
Gymnic Plus kamuolys 55 Gymnic Plus kamuolys 55
KOMPENSUOJAMA
Nuo 22.90€
Megaball kamuolys Megaball kamuolys
KOMPENSUOJAMA
Nuo 135.00€
-20%
SISSEL® Securemax® mankštos kamuolys, pilkas
SISSEL® Securemax® mankštos kamuolys, pilkas
KOMPENSUOJAMA
Nuo 27.50€
Therasensory kamuolys su dygliukais Therasensory kamuolys su dygliukais
KOMPENSUOJAMA
Nuo 29.90€
Gymnic Arte kamuolys Gymnic Arte kamuolys
KOMPENSUOJAMA
Nuo 22.90€
Gymnic Plus kamuolys 65 Gymnic Plus kamuolys 65
KOMPENSUOJAMA
Nuo 26.00€
Kamuolys Memory Ball 65 cm Kamuolys Memory Ball 65 cm
KOMPENSUOJAMA
27.90€
Physio Gymnic kamuolys Physio Gymnic kamuolys
KOMPENSUOJAMA
Nuo 41.00€
Softgym mankštos kamuolys, 23 cm Softgym mankštos kamuolys, 23 cm
Nuo 5.30€
SISSEL® Pilates Soft kamuolys, 26 cm SISSEL® Pilates Soft kamuolys, 26 cm
Nuo 8.70€
SIT'n'GYM Perla kamuolys sėdėjimui SIT'n'GYM Perla kamuolys sėdėjimui
KOMPENSUOJAMA
Nuo 21.50€
SIT'n'GYM kamuolys sėdėjimui SIT'n'GYM kamuolys sėdėjimui
KOMPENSUOJAMA
Nuo 16.90€
Blackroll® masažinis kamuoliukas Blackroll® masažinis kamuoliukas
Nuo 10.99€
Masažo kamuolys Sensyball Masažo kamuolys Sensyball
Nuo 4.80€
Žiedai-laikikliai kamuoliams,3vnt Žiedai-laikikliai kamuoliams,3vnt
23.90€
Rankinė pompa Rankinė pompa
4.89€
Mankštos kamuoliai, taip pat žinomi kaip gimnastikos kamuoliai, terapiniai kamuoliai arba kamuoliai reabilitacijai, yra itin universalūs ir plačiai naudojami įvairių rūšių sporte, reabilitacijoje ir  kitose srityse.
Tai vienas pagrindinių sporto treniruočių įrankių, padedantis stiprinti raumenis, gerinti lankstumą, kūno judumą ir padidinti koordinaciją bei balansą. Mankštos kamuoliai gali būti naudojami įvairiose sporto šakose, nuo jėgos treniruočių iki lankstumo, jogos ar pilates pratimų. Gimnastikos kamuoliai – taip pat puiki priemonė, padedanti atlikti tempimo pratimus. Mankštos kamuolys gali būti naudojamas ir siekiant sustiprinti giliuosius kojų, pilvo ar nugaros raumenis.
Mankštos kamuoliai taip pat plačiai naudojami reabilitacijos centruose, kaip viena pagrindinių reabilitacijos priemonių, padedančių atkurti prarastą raumenų jėgą ir kūno judrumą po sužeidimų ar operacijų, bei padėti pacientams greičiau atsigauti ir grįžti į įprastą gyvenimą.
Gimnastikos kamuoliai neretai pakeičia kėdes šiuolaikiniuose biuruose bei namuose įrengtose darbo vietose. Tai – puiki priemonė komfortiškam sėdėjimui, padedanti išlaikyti taisyklingą laikyseną, tuo pačiu įdarbinant vidinius kūno raumenis.

Ką siūlome savo asortimente?

Prekių ženklai

Gymnic yra plačiai žinomas ir patikimas prekės ženklas, kuris specializuojasi gamindamas įvairias sveikatingumo ir reabilitacijos priemones. Šis prekės ženklas išsiskiria dėl aukštos kokybės produktų, kuriuos naudoja tiek profesionalūs sportininkai, tiek fizinės terapijos specialistai, tiek ir naudotojai namuose, siekiantys gerinti savo fizinę būklę ir sveikatą. Gymnic asortimentas – itin platus. Jį sudaro mankštos kamuoliai, terapiniai kamuoliai, kamuoliai, skirti reabilitacijai, pilates kamuoliai, sėdėjimo kamuoliai, masažo kamuoliai ir kitos terapinės priemonės.
Sissel prekinis ženklas plačiai žinomas dėl savo aukštos kokybės ir inovatyvių sveikatingumo, fizinio lavinimo bei reabilitacijos priemonių, sukurtų remiantis ilgamete darbo patirtimi. Sissel asortimente galite rasti įvairių prekių, skirtų įvairiems vartotojams ir jų individualiems poreikiams. Tai priemonės mankštai, reabilitacijai, masažui, pagalvėlės, kamuoliai, pilates priemonės. Šioje kategorijoje jums pateikiame dalį Sissel produkcijos – mankštos kamuolius, pilates kamuolius ir masažo kamuolius, skirtus sensorinei stimuliacijai ir fascijos masažui bei savimasažui.

Kamuolių tipai

Mankštos kamuoliai – tai įvairių spalvų ir skersmens kamuoliai, skirti mankštos, sveikatingumo ir reabilitacijos pratimams atlikti. Kamuolių skersmuo gali siekti nuo 20 cm iki 180 cm, priklausomai pagal vartotojo poreikius ir veiklos tipą.
Didelio skersmens kamuoliai – tai kamuoliai, itin dažnai pritaikomi grupiniuose užsiėmimuose, choreografijai ir meniniams užsiėmimams. Naudojant didesnio skersmens terapinius kamuolius, galima atlikti įvairius pratimus, gerinančius pusiausvyrą, koordinaciją, lankstumą bei stiprinančius raumenis.
Dvigubi kamuoliai – puiki sporto ir reabilitacijos priemonė. Nuo įprastinio kamuolio skiriasi tuo, kad yra stabilesnis, turi daugiau atramos ploto, atliekant pratimus juda tik pirmyn-atgal, todėl yra užtikrinamas maksimalus stabilumas. Naudojant dvigubą kamuolį, galima atlikti įvairius pratimus, kurie gerina pusiausvyrą, koordinaciją, sąnarių paslankumą, stiprina raumenis. Dažnai naudojamas kaip pagalbinė priemonė kineziterapijoje (patogu ir saugu kontroliuoti judesius). Puikiai tinka užsiėmimams su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais bei visais, kas turi koordinacijos bei pusiausvyros sutrikimų.
Pilates kamuoliai – tai nedidelio, dažniausiai 20-26 cm, skersmens kamuoliai, skirti pilates pratimams atlikti. Tai minkšti, patvarūs, universalūs terapiniai mankštos kamuoliai, kurie tinka įvairiems pratimams atlikti. Gali būti naudojami jėgos, ištvermės ir mobilumo gerinimui.
Sėdėjimo kamuoliai – tai specialūs kamuoliai, turintys mažas kojeles, neleidžiančias kamuoliui nuriedėti ir išlaikantys jį stabilioje pozicijoje. Kamuoliai sėdėjimui skatina taisyklingą laikyseną bei užtikrina dinamišką sėdėjimą. Sėdint ant kamuolio stiprėja nugaros raumenys, gerinama pusiausvyra, koordinacija bei mažinamas raumenų nuovargis ir įtampa. Šio tipo terapinį kamuolį galima naudoti ir kaip mankštos kamuolį. Šie kamuoliai tinkami naudoti biuruose, namuose ar mokyklose.
Masažo kamuoliai ir kamuoliukai – tai įvairaus skersmens ir minkštumo/kietumo  bei formos kamuoliai su dygliukais ir be jų. Vieni jų gali būti skirti sensoriniam stimuliavimui, kineziterapijai, refleksoterapijai ir masažui. Kiti – giliajam raumenų masažui, fascijos masažui. Masažiniai kamuoliuikai – tai puiki priemonė savimasažui, skirta atpalaiduoti įsitempusius nugaros, kaklo, kojų ir rankų raumenis, trigerinius taškus ar sumažinti skausmą. Kamuoliukai masažui gali atpalaiduoti giliuosius raumenis ir audinius sunkiai pasiekiamose vietose.
Reakcijos kamuoliukai skirti reakcijos greičiui ir rankos-akies koordinacijai lavinti. Dažnai naudojami sporto trenizuotėse, siekiant lavinti žaidėjų reakciją, greitumą ir koordinaciją.

Kaip pasirinkti makštos kamuolio dydį?

Norėdami pasirinkti tinkamą mankštos kamuolio dydį, turite atsižvelgti į naudotojo ūgį. Tai įprastai yra vienas pagrindinių kriterijų, kuriuo remiantis gamintojai rekomenduoja rinktis kamuolį. Taip pat, kaip vienas iš pasirinkimo kriterijų yra laikomas ištiestos rankos ilgis. Žemiau pateikiame paveikslėlį, kuriame nurodome, kaip pasirinkti tinkamą kamuolio dydį:
Kamuolių dydžiai, ūgis 1,35 metro - kamuolio skersmuo 30-35 cm, ūgis 1,35 - 1,54 metro - skersmuo 45 cm, ūgis 1,55-1,69 metro - skersmuo 55 cm. ūgis 1,70 - 1,84 metro - skersmuo - 65 cm, ūgis 1,85 -2,04 metro - skersmuo 75 cm. 85 - 1,5 cm skersmens kamuoliai skirti grupinėms treniruotėms.