Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 89 EUR

Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Aktyvūs filtrai:

Dr. Hartmut Wolff remdamasis ilgamete patirtimi ir naujausiais moksliniais tyrimais sukūrė naują treniruoklių sistemą nugaros raumenų terapijai ir sveikatingumui. Sujungiant  nugaros raumenų diagnostiką, terapijos ir sveikatingumo treniruoklių sistemas, kurios yra skirtos įvairaus amžiaus, fizinio pajėgumo ir sveikatos būklės žmonėms, pristatomas unikalus Dr. Wolff nugaros terapijos ir sveikatingumo centras. Dr. Wolff reabilitacijos ir sporto įranga, sukurta griaučių-raumenų sistemos stiprinimui ir treniravimui, nugaros skausmo diagnostikai, bei skausmo atsiradimo priežasčių šalinimui.
Pirmas ir svarbiausias šio centro akcentas yra diagnostika. Tik visapusiškai įvertinus paciento fizinį pajėgumą ir sveikatos būklę pereinama prie vienos iš trijų progresinių Dr. Wolff treniruoklių sistemų
Laipsniškai pereinant nuo vienos treniruoklių sistemos prie kitos, būtina atlikti tarpinę diagnostiką ir įvertinti pasikeitusią paciento būklę.
Dr Wolff nugaros terapijos ir sveikatingumo centro koncepcija plačiai taikoma Vokietijos reabilitacijos centruose ir sporto klubuose.