Nauja parduotuvė Alytuje - jau veikia! Kviečiame apsilankyti adresu Naujoji g. 48A, Alytus

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 89 EUR. Pristatysime per 1-3 d.d.

Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Aktyvūs filtrai:
Susikurkite savo asmeninį širmų dizainą! Silentia širmų dizaino programa.

Medicinos įstaigose širmos ir pertvaros daugeliu atvejų atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant efektyvią ir saugią sveikatos priežiūrą. Žemiau pateikiame keletą svarbiausių naudų:
Privatumas. Širmos ir pertvaros suteikia pacientams privatumą gydymo metu. Tai ypač svarbu, kai reikia atlikti diagnostinius tyrimus, gydyti ar komunikuoti su pacientu jautriais sveikatos klausimais.
Infekcijų kontrolė. Širmos ir pertvaros prisideda prie infekcijų kontrolės medicinos įstaigose. Jų naudojimas padeda apsaugoti tiek pacientus, tiek sveikatos priežiūros specialistus nuo bakterijų ir virusų perdavimo.
Pacientų srauto optimizavimas. Pertvaros gali būti naudojamos siekiant optimaliai paskirstyti pacientų srautą ir paspartinti procesus, pavyzdžiui, sukurdamos atskiras erdves gydymui, registracijai arba kitoms procedūroms.
Pritaikomumas ir judrumas. Dauguma širmų ir pertvarų yra lengvos, judrios bei gali būti itin lengvai pritaikomos pagal specifinius poreikius. Tai suteikia galimybę lengvai prisitaikyti prie skirtingų situacijų ar pakitusių reikalavimų. Širmos ir pertvaros taip pat gali būti pritaikytos skirtingoms procedūroms. Pavyzdžiui, širma gali būti naudojama ultragarsui atlikti, kad būtų sukurtas atskiras, ramus kambarys.
Atsakingo darbo sąlygos. Širmos ir pertvaros gali būti naudojamos siekiant sukurti atsakingesnes darbo sąlygas, kurios užtikrina specialistų koncentraciją ir darbo efektyvumą. Tai ypač svarbu atliekant sudėtingas medicinines procedūras ar operacijas.
Estetika ir raminimas. Širmos taip pat gali būti naudojamos siekiant sukurti estetiškai malonias erdves, kurios gali turėti raminantį poveikį pacientams ir palengvinti jų gydymo procesą.
Atitikimas higienos standartams. Tinkamai pasirinktos ir prižiūrimos gali prisidėti prie medicinos įstaigos atitikimo higienos ir sterilumo standartams.