Nauja parduotuvė Alytuje - jau veikia! Kviečiame apsilankyti adresu Naujoji g. 48A, Alytus

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 89 EUR. Pristatysime per 1-3 d.d.

Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Aktyvūs filtrai:
Ortopediniai vidpadžiai Orange Ortopediniai vidpadžiai Orange
Nuo 39.00€
Ortopediniai vidpadžiai Delux vyrams Ortopediniai vidpadžiai Delux vyrams
Nuo 35.00€
Silikoniniai avalynės vidpadžiai Silikoniniai avalynės vidpadžiai
Nuo 21.85€
Ortopediniai vidpadžiai Green Ortopediniai vidpadžiai Green
Nuo 35.00€
Ortopediniai vidpadžiai Berry Ortopediniai vidpadžiai Berry
Nuo 39.00€
Ortopediniai vidpadžiai Delux moterims Ortopediniai vidpadžiai Delux moterims
Nuo 35.00€
Vidpadžiai RUN Pain Relief Vidpadžiai RUN Pain Relief
Nuo 49.00€
SVEIKATOS REIKMENŲ parduotuvėse atliekame pėdų analizę ir skaitmeninį vidpadžių parinkimą.
  • Vilniuje (Saltoniškių g. 9 PLC Panoramoje, telefonas +370 687 50889 ir A.Vivulskio 18, telefonas +370 616 32123)
  • Druskininkuose (Vilniaus al. 34, telefonas +370 683 07844)
Paslaugos kaina – 10EUR (jei įsigijami vidpadžiai, paslauga nemokama). 
Nuo pirmykščių laikų, mūsų pėdos buvo sukurtos vaikščioti basomis po įvairų, nelygų paviršių. Mūsų protėviai galėjo nuolat vaikščioti basi, nes gyveno aplinkoje, kurioje buvo daug žolės, smėlio, nebuvo dirbtinių lygių paviršių (asfalto, šaligatvių, parketo). Šiandien mes daugiausiai vaikštome kietu pagrindu, todėl pėdos patiria stresą, greitai pavargsta, nusilpsta pėdas laikantys raumenys ir raiščiai. Ortopediniai įdėklai padeda nuimti spaudimą nuo labiausiai apkraunamų pėdos zonų ir tolygiai paskirstyti krūvį einant ar bėgant.
Silikoniniai vidpadžiai
Dėl papildomai paminkštintų zonų, kulno bei pėdos srityse, silikoniniai vidpadžiai tolygiai paskirsto pėdai tenkantį krūvį, sumažina čiurnai, keliams, klubams tenkančias apkrovas, amortizuoja smūgius ėjimo metu. Geliniai įdėklai rekomenduojama kaip prevencinė priemonė esant pėdos skausmams, nuospaudoms, skersinio ir išilginio skliauto suplokštėjimui (plokščiapadystei), sergant plantariniu fasciitu, sportuojantiems, didelio fizinio krūvio metu, po įvairių chirurginių operacijų. Geliniai padukai į batus gelbsti esant ūmiam pėdos skausmui priekinėje ar galinėje dalyje. Silikoniniai įdėklai itin ploni, užtikrintai tilps į kiekvienus batus.

Aetrex

Ar gali Aetrex vidpadžiai padėti sumažinti pėdų skausmą?
Aetrex vidpadžiai palaiko išilginį pėdos skliautą, suteikia anatomiškai teisingą pėdų ašies padėtį, sumažina per didelę pronaciją (pėdos nuokrypį į vidų). Taip pat padeda sumažinti pėdoms tenkantį stresą dėl pasikartojančių virškrūvių, suteikdami amortizaciją ir išsklaidydami krūvį nuo labiausiai apkraunamų vietų.
 Eisenos analizė su Gaitway sistema
Itin tiksliam Aetrex vidpadžių parinkimui yra naudojama pėdų skanavimo sistema. Naudojant Gaitway yra atliekama statinė ir dinaminė (eisenos) analizė. Gauti duomenys yra itin tikslūs dėl daugiau negu penkių tūkstančių auksu dengtų barometrinių sensorių, kurie fiksuoja pėdos atraminius taškus. 
Daugiau informacijos apie Aetrex vidpadžius.

Superfeet

Superfeet ortopedinių vidpadžių gamyboje naudojamos technologijos yra patentuotos remiantis podiatrinės medicinos principais. Padukų į batus biomechaninė forma ir dizainas padeda lygų avalynės paviršių adaptuoti prie įvairių pėdos tipų. Skirtingos Superfeet vidpadžių formos padeda stabilizuoti pėdą, išformuota kulno zona ir per visą ilgį esantis specialios medžiagos sluoksnis suteikia pėdai stabilumą ir komfortą. 
Superfeet yra paprastas ir patikimas sprendimas, kuris jums padės užkirsti kelią diskomfortui. Skirtingos Superfeet vidpadžių formos suteiks komfortą Jūsų pėdoms, kai tik to prireiks.
Daugiau informacijos apie Superfeet vidpadžiu