Nauja parduotuvė Alytuje - jau veikia! Kviečiame apsilankyti adresu Naujoji g. 48A, Alytus

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 89 EUR. Pristatysime per 1-3 d.d.

Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Aktyvūs filtrai:
Kilpa-juosta 30 cm diametro Kilpa-juosta 30 cm diametro
Nuo 4.30€
Thera-Band elastinės juostos kilpa Thera-Band elastinės juostos kilpa
Nuo 8.80€
Ilga kilpa-juosta 104 cm ilgio Ilga kilpa-juosta 104 cm ilgio
Nuo 9.50€
Thera-Band elastinė juosta su lateksu Thera-Band elastinė juosta su lateksu
Nuo 4.68€
Thera-Band Apvali juosta su rankenėlėm Thera-Band Apvali juosta su rankenėlėm
Nuo 12.45€
Thera-Band juosta su kilpomis CLX Thera-Band juosta su kilpomis CLX
Nuo 14.50€
Thera-Band apvali elastinė juosta Thera-Band apvali elastinė juosta
Nuo 1.90€
Thera-Band rankenėlių pora Thera-Band rankenėlių pora
8.70€
-23%
Thera-Band rankenėlė (30 cm ilgio)
Thera-Band rankenėlė (30 cm ilgio)
8.40€10.90€

Elastinės pasipriešinimo juostos - svarbi sporto ir reabilitacijos įranga

Elastinės pasipriešinimo juostos per pastarąjį dešimtmetį tapo neatsiejama tiek profesionalių sportininkų, tiek kasdienių sporto entuziastų treniruočių dalimi. Lanksčios, nebrangios ir neįtikėtinai veiksmingos, pasipriešinimo gumos turi platų naudojimo galimybių  spektrą – nuo jėgos ir lankstumo didinimo iki reabilitacijos ir traumų prevencijos. Naudodamiesi elastinėmis gumomis galite ne tik stiprinti raumenis, bet ir gerinti lankstumą, atlikti reabilitacijos pratimus ir užkirsti kelią traumoms. Toliau aptarsime, kodėl elastinės pasipriešinimo juostos turėtų tapti kiekvieno - ir mėgėjo, ir profesionalaus sportininko treniruočių inventoriumi.

Kas yra elastinės pasipriešinimo juostos?

Elastinės pasipriešinimo gumos – tai paprastai iš gumos arba specialios sintetinės medžiagos pagamintos terapinės juostos, kurios gali būti įvairių spalvų, dydžių ir pasipriešinimo lygių. Pasipriešinimas matuojamas pagal tai, kiek jėgos reikia panaudoti, kad juostą ištemptumėte. Skirtingos spalvos dažniausiai žymi skirtingą pasipriešinimo lygį, pradedant nuo lengviausio ir baigiant labai stipriu.

Kur mankštos juostos gali būti naudojamos?

Jėgos treniruotės
Elastinės juostos yra nepaprastai veiksmingos jėgos treniruočių metu. Jos gali būti naudojamos beveik bet kokiam raumenų grupės pratimui atlikti, pavyzdžiui, bicepsų lenkimas, pečių spaudimas ar kojų pratimai. Skirtingo stiprumo mankštos gumos leidžia lengvai reguliuoti treniruočių intensyvumą.
Lankstumo ir mobilumo didinimas
Elastinės pasipriešinimo juostos taip pat naudojamos lankstumo ir mobilumo pratimams. Jos padeda ištempti ir stiprinti raumenis bei sąnarius, kurie svarbūs kūno mobilumui ir gerai sveikatai.
Reabilitacija
Dėl savo kintančio pasipriešinimo, elastinės pasipriešinimo gumos puikiai pritaikomos reabilitacijai po traumų ar operacijų. Jos padeda palaipsniui ir saugiai grąžinti jėgą ir judrumą pažeistose kūno dalyse.
Traumų prevencija
Reguliarios treniruotės su elastinėmis juostomis gali padėti stiprinti raumenis ir sąnarius, taip mažinant traumų riziką sportuojant ar atliekant kasdienes užduotis.

Kaip pasirinkti pasipriešinimo juostą?

Renkantis pasipriešinimo juostą, svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių:
Pasipriešinimo lygis: Pradėkite nuo mažesnio pasipriešinimo ir palaipsniui perėkite prie stipresnių juostų.
Ilgis ir plotis: Įsitikinkite, kad juosta tinka jūsų ūgiui ir pratimų tipui, kuriuos ketinate atlikti.
Juostos tipas: pasirinkte jums tinkamą mankštos juostą pagal trenituotės tikslus. Asortimente siūlome elastines pasipriešinimo juostas, elastines pasipriešinimo šlangutes be rankenėlių ir su rankenomis, pasipriešinimo juostas – kilpas, kurios taip pat gali būti su rankenėlėmis arba be jų.

Ką siūlome savo asortimente?

Elastinės pasipriešinimo juostos

Siūlome aukštos kokybės Theraband prekės ženklo elastines pasipriešinimo gumas, kurios pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų. Theraband – pasaulyje pripažintas prekinis ženklas, gaminantis įvairias fizinio lavinimo priemones, įskaitant ir elastines juostas. Juostos pagamintos iš aukštos kokybės elastingų medžiagų, kurios yra atsparios plyšimui ir pritaikytos ilgalaikiam naudojimui. Juostos sudėtyje gali turėti latekso arba būti  pagamintos jo nenaudojant. Savo asortimente jums siūlome tiek juostas su lateksu – jos būna šiek tiek talkuotos, kad nesukibtų, tiek terapines juostas be latekso. Elastinėms gumoms be latekso talkas nereikalingas, jos nesukimba, tad yra puikus pasirinkimas tiek pavieniams naudotojams, tiek medicinos įstaigoms ir reabilitacijos centrams.
Mūsų asortimente rasite matuojamas elastines juostas, kurių ilgį galite pasirinkti  individualiai, 1 metro tikslumu pagal savo poreikius. Tokios elastinės juostos yra karpomos pagal užsakyme nurodytą ilgį. Nežinote, kokį ilgį pasirinkti? Tam esame paruošę jau sukarpytas juostas po 1,8 m. Tai – universalus juostos ilgis, įprastai tinkantis daugeliui vartotojų ir sporto  programų.

Šlangutės - apvalios elastinės juostos

Theraband apvali  elsatinė juosta-šlangutė pagaminta iš specialios sintetinės medžiagos. Šios tamprios šlangutės yra itin patvarios, patogios naudoti kasdienėse manštose. Itin populiarus pasirinkimas – apvali elastinė juosta su rankenėlėmis patogiam sugriebimui. Savo asortimente taip pat jums siūlome ir apvalias gumas, kurios yra karpomos – jų ilgis matuojamas pagal jūsų užsakyme nurodytų vienetų  skaičių metrais.

Kilpos-juostos

Tai apvalios, uždaro rato kilpos-juostos. Asortimente jums siūlome įvairaus pločio ir ilgio bei pasipriešinimo lygio elastines kilpas. Šioje kategorijoje taip pat rasite ir skirtingo medžiagiškumo mankštos kilpas. Vienos jų pagamintos iš plonesnės tamprios gumos, kitos – storesnės, dalis mūsų asortimente esančių treniruočių kilpų pagamintos iš specialaus tampraus audinio.

Daugiafunkcinės pasipriešinimo juostos

Sunku apsispręsti, ką išsirinkti, terapinę juostą ar elastinę kilpą? Daugiafunkcinės elastinės juostos – puikus pasirinkimas. Šios elastinės juostos apjungia visas terapinių juostų ir kilpų savybes, jos gali būti naudojamos kaip paprastos terapinės gumos, bei kaip elastinės kilpos-juostos.

Priedai

Rankenėlė juostos tvirtinimui prie durų ar prie čiurnų, rankenėlės elastinės juostos sugriebimui ir kiti priedai, tai - mūsų asortimente siūlomi elastinių juostų priedai, kurie padės treniruotes paversti dar efektyvesnėmis ir patogesnėmis.

Kaip įsigyti?

Mūsų asortimentą apžiūrėti galite apsilankydami mūsų sveikatos reikmenų parduotuvėse (kontaktai), o jei atvykti negalite – ne bėda, prekes jums pristatysime į namus arba į jūsų pasirinktą paštomatą.
Nežinote, kaip išsirinkti? Klauskite – visada patarsime.