Nauja parduotuvė Alytuje - jau veikia! Kviečiame apsilankyti adresu Naujoji g. 48A, Alytus

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 89 EUR. Pristatysime per 1-3 d.d.

Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt
Informacija klientams:+370 686 99909 info@teida.lt

Kas mes esame

Kiekvieną dieną su dideliu malonumu ir atsidavimu dirbame, kad suteiktume savo klientams kuo geresnes paslaugas ir įsitikintume, kad mūsų klientai yra patenkinti. Kaip komanda to siekiame mąstydami ir veikdami pagal savo pagrindines vertybes:

Mes darome tai, ką pažadame. Mūsų klientai turi turėti galimybę mumis pasikliauti, todėl laikomės savo pažadų. Kartais gali kas nors nepavykti, bet būtent tokiais atvejais mes aiškiai ir konkrečiai bendraujame. Mes randame sprendimą, o jūs, kaip klientas, žinote apie situaciją.

Sutelkiame dėmesį į esminius dalykus. Tikime, kad tinkamai sutelkę dėmesį galime pasiekti geriausių rezultatų savo klientams.

Esame savo srities specialistai. Esame įsitikinę, kad turėdami specialistų ir motyvuotą komandą galime kuo efektyviau, veiksmingiau ir maloniau aptarnauti savo klientus.

Aukštos kokybės ir tinkamas asortimentas. Siekiame pasiūlyti platų produktų asortimentą. Visada ieškome  kokybės, prieinamumo ir įperkamumo derinio.

Galvojame apie kompleksinius sprendimus. Aukštos kokybės produktų tiekimas mums yra savaime suprantamas dalykas, tačiau mėgstame žvelgti plačiau. Mus iš tiesų skatina teikti sprendimus, kurie neapsiriboja vien gaminiu.

Greitas ir patikimas partneris. Savo klientus stengiamės aptarnauti kuo greičiau, o svarbiausia - kuo geriau. Manome, kad svarbu, jog galėtumėte pasikliauti tuo, dėl ko su jumis susitarėme.

Daugiau nei 25-erius metus dirbanti įmonė

Aprūpiname didžiausias Lietuvos reabilitacijos ir sporto, slaugos ir kitas įstaigas reabilitacine bei ortopedine technika bei sporto medicinos įranga, tiekiame neįgaliųjų techniką, siūlome medicinos įrangos, neįgaliųjų technikos, deguonies aparatų nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas bei vykdome mokymus reabilitacijos specialistams. Įmonės prekinio ženklo SVEIKATOS REIKMENŲ parduotuvėse visoje Lietuvoje klientai gauna kineziterapeuto ar ergoterapeuto konsultacijas įsigydami kineziterapinę ar ortopedinę priemonę, gali pasidaryti skaitmeninį pėdų tyrimą.

Kokybė, inovatyvumas ir socialinė atsakomybė – kertinės mūsų įmonės vertybės.

Tarp stipriausių įmonių Lietuvoje!

Įmonei UAB TEIDA suteiktas sertifikatas patvirtina, kad esame patikima, laiku savo finansinius įsipareigojimus vykdanti įmonė, turinti aukštą kredito reitingą ir atsakingą požiūrį prisiimant bei vykdant finansinius įsipareigojimus. Tai ne tik finansinio patikimumo, bet ir vertybinių mūsų verslo principų įvertinimas - mes siekiame išlikti patikimu, sąžiningu bei atsakingu partneriu, išlaikyti pagarba grįstą partnerystę su klientais, darbuotojais ir tiekėjais.

 

Daugiau nei 25 metus

Kokybės ir aplinkosaugos politika

Misija – aprūpinti klientus aukštos kokybės pažangia reabilitacine, ortopedine technika, sporto medicinos įranga, kosmetika ir neįgaliųjų technika, atitinkančią kainos ir kokybės santykį. Sudaryti galimybę gauti profesionalią konsultaciją ir patogiai įsigyti prekes fizinėse ir elektroninėje parduotuvėse. Užtikrinti efektyvias techninio aptarnavimo paslaugas ir kokybiškus mokymus reabilitacijos specialistams bei visapusiškai tenkinti esamų ir būsimų klientų poreikius. Būti patikimu partneriu, išlaikyti pagarba grįstą partnerystę su klientais, darbuotojais ir tiekėjais.

Visuomet ieškome geriausio situacijos sprendimo būdo, prisiimame atsakomybę užsakymus ir finansinius įsipareigojimus vykdyti laiku.

Klientams siūlome saugią aukštos kokybės medicinos įrangą, atitinkančią Europos Sąjungoje medicinos priemonėms taikomus kokybės ir saugos reikalavimus.

Domimės inovacijomis, todėl rinkai nuolat pateikiame pažangias, efektyviau veikiančias medicinos priemones.

Kvalifikuota, savo srities specialistų komanda užtikrina sklandų įmonės procesų įvykdymą.

Efektyviau naudojame energijos išteklius, įmonės patalpų šildymui naudojame energiją taupančius įrenginius ir užtikriname aplinkai saugų įrangos tvarkymą.

Laikomės griežtų aplinkos apsaugos reikalavimų, siekiame pagal galimybes taupyti išteklius ir saugoti aplinką nuo taršos.

Įsipareigojame laikytis mums taikomų teisinių kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos reikalavimų, vadovaujantis LST EN ISO 9001:2015 ir LST EN ISO 14001:2015 standartų nuostatomis.

Įsipareigojame nuolat tobulinti ir palaikyti savo kokybės ir aplinkosaugos valdymo sistemą, atitinkančią LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 14001:2015 standartų reikalavimus, bei nuolat gerinti valdymo sistemos rezultatyvumą.

2022-07-07 Patvirtinta UAB TEIDA direktorės Editos Želvienės.

Pirkėjų atsiliepimai
Žiūrėt visus
Pirkėjai įvertino: 5 / 5 3 įvertinimai

Labai džiaugiuosi įsigijusi sissel soft pagalvę. Puikus gaminys !
Dėkinga už galimybę rinktis iš kelių variantų

Kristina

Ačiū, kad darot gerus darbus ❤️

Vaiko raidos klinika

Labai gera pardaveja Natalija VIVULSKIO G 18 tikrai labai patiko kaip aptarnavo padejo issirinkti vitpadzius apie viska ka paklausiau atsake labai nuosirdziai ir kulturingai , net nesinorejo iseiti norejusi dar kazkuo paklaust nes labai maloniai aptarnauja , sveikatos jai :)

Miroslav

Parduotuvių tinklas

UAB Teida valdo 7 parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose ir Šiauliuose.