Prekė gali būti kompensuojama. Daugiau informacijos rasite patarimų skiltyje - Kompensuojamos priemonės. Su šia preke susijusius aktualius patarimus rasite šio puslapio apačioje.
Memory Ball – tai patobulinta Gymnic Plus kamuolio versija. Kamuolys ypatingas tuo, kad jo svorio centras yra apačioje t.y. apatinė dalis sunkesnė nei viršutinė. Tai suteikia kamuoliui stabilumo ir neleidžia riedėti, todėl puikiai tinka naudoti sėdėjimui arba sportui salėje arba namuose. Pasunkintas kamuolio dugnas užtikrina stabilumą sėdint, padeda stabilizuoti apatinę juosmens dalį. Naudojant kamuolį, galima atlikti įvairius pratimus, kurie gerina pusiausvyrą, koordinaciją, sąnarių paslankumą, stiprina raumenis. Atliekant pratimus su kamuoliu, raumenys dirba efektyviau, nes kūnui reikia išlaikyti stabilią padėtį, todėl yra aktyvinami stabilizuojantys nugaros raumenys. Naudojamas individualiems arba grupiniams užsiėmimams.
Memory Ball kamuoliai apsaugoti nuo staigaus oro išėjimo pradūrus kamuolį, nes pagaminti iš pradūrimui atsparios medžiagos (Burst Resistant Quality).
Svarbu: naudojamas tik kūno svorio pratimams. Naudojant su papildomais svoriais galima susižeisti. Kamuolys parduodamas nepripūstas.


Pripūtimas
Pripūtimui naudokite pompą.

Valymas ir priežiūra
Valykite vandeniu ir švelniu muilu. Nenaudokite šepečių, abrazyvinių kempinių, cheminių medžiagų bei sterilizavimo sistemų.
 
Gymnic  kamuoliai parenkami pagal žmogaus ūgį arba pagal ištiestos rankos ilgį:

D.U.K

Kaip pasirinkti kamuolio dydį?
GYMNIC kamuoliai parenkami pagal žmogaus ūgį arba pagal ištiestos rankos ilgį:

Jeigu Jums dar kyla klausimų – maloniai kviečiame atvykti į mūsų fizines parduotuves ir konsultantai mielai padės išsirinkti Jus dominančią priemonę.

Ar kamuoliai yra saugūs?
Dauguma Gymnic kamuolių turi atsparios pradūrimui medžiagos sertifikatą (Burst Resistant Quality), todėl kamuoliai yra saugūs ir apsaugoti nuo staigaus oro išėjimo pradūrus kamuolį. 
Rekomenduojama maksimali apkrova 120 kg. Išbandyta maksimali apkrova 300 kg.


Ar kamuolio sudėtyje yra kenksmingų medžiagų?
Visuose Gymnic gaminiuose nėra ftalatų, latekso, švino ir BPA, todėl jie yra saugūs naudoti.


Kaip prižiūrėti ir valyti kamuolį?
Valykite vandeniu ir švelniu muilu. Nenaudokite šepečių, abrazyvinių kempinių ir cheminių medžiagų.