Physio Roll – tai dvigubas kamuolys, naudojamas sportui bei reabilitacijai. Nuo įprastinio kamuolio skiriasi tuo, kad yra stabilesnis, turi daugiau atramos ploto, atliekant pratimus juda tik pirmyn-atgal, todėl yra užtikrinamas maksimalus stabilumas. Naudojant dvigubą kamuolį, galima atlikti įvairius pratimus, kurie gerina pusiausvyrą, koordinaciją, sąnarių paslankumą, stiprina raumenis. Dažnai naudojamas kaip pagalbinė priemonė kineziterapijoje (patogu ir saugu kontroliuoti judesius). Idealiai tinka užsiėmimams su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais bei visais, kas turi koordinacijos bei pusiausvyros sutrikimų.

Įspėjimas: pradūrus kamuolys sprogsta. Saugoti nuo aštrių daiktų.
Svarbu: naudojamas tik kūno svorio pratimams. Naudojant su papildomais svoriais galima susižeisti.
Pripūtimas
Pripūtimui naudokite pompą.
  
Valymas ir priežiūra
Valykite vandeniu ir švelniu muilu. Nenaudokite šepečių, abrazyvinių kempinių, cheminių medžiagų bei sterilizavimo sistemų.

D.U.K

Ar dvigubo  kamuolio sudėtyje yra kenksmingų medžiagų?
Visuose Gymnic gaminiuose nėra ftalatų, latekso, švino ir BPA, todėl jie yra saugūs naudoti.

Kaip prižiūrėti ir valyti kamuolį?
Valykite vandeniu ir švelniu muilu. Nenaudokite šepečių, abrazyvinių kempinių ir cheminių medžiagų. 

Kuo dvigubas kamuolys skiriasi nuo įprastinio kamuolio?
Nuo įprastinio kamuolio skiriasi tuo, kad dvigubas kamuolys yra stabilesnis, turi daugiau atramos ploto, atliekant pratimus juda tik pirmyn-atgal, todėl yra užtikrinamas maksimalus stabilumas.

Kokių dydžių ir spalvų gali būti Physio Roll kamuoliai?
Physio Roll kamuoliai gali būti 5 dydžių: 30 cm (mėlynas); 40 cm (raudonas); 55 cm (geltonas); 70 cm (mėlynas); 85 cm (raudonas).