Vaikui augant, jo padėties keitimas tampa labiau sudėtingu. „Bantam Medium“ leidžia perkelti vaiką sėdimoje arba gulimoje pozicijoje arba bet kurioje tarpinėje pozicijoje. Centrinės padėties reguliatorius keičia padėtį tarp sėdėjimo – stovėjimo ir gulėjimo. „Neutralus“ nustatymas leidžia keisti padėtį tarp sėdėjimo ir gulėjimo, tuo metu hidraulinė rankinė pavara kelia vaiką į stovimą padėtį.

„EasyStand“ Bantam Medium stovynės, skirtos vaikams, turintiems fizinę negalią, yra saugios ir patogios naudoti. Stovynę sudaro trijų taškų paciento prilaikymo sistema: kelių atramos su paminkštinimais, sėdmenų ir krūtinės atramos, kurios prilaiko žmogų keičiant padėtį tarp sėdėjimo ir stovėjimo, ir atvirkščiai. Komfortas yra labai svarbus stovint, todėl visos dalys, kurios prilaiko žmogų yra paminkštintos. Stovynę galima sustabdyti bet kuriuo metu pereinant iš sėdimos pozicijos į stovimą. Tai leidžia palengva prisitaikyti prie stovėjimo pozicijos, išvengiant nereikalingų įtampių, jeigu stacionarioje padėtyje buvo praleidžiama labai daug laiko. Modulinė stovynės konstrukcija užtikrina visapusišką pritaikymą įvairių fizinių būklių pacientams.

Komplektacija

Papildomai užsakomi priedai (būtiniausi):

Art. nr. PY5606 – Skaidri atrama, suteikianti prilaikymą viršutinei kūno daliai. Komplekte yra atrama kartu su išlenkta ir krūtinei skirta paminkštinta plokštele.
Art. nr. PY5574 – Lenkta nugaros atrama, kuri suteikia prilaikymą vidurinei kūno daliai. Atramos viršus gali būti 38 cm arba  48 cm iki sėdynės.