Permobil F5 Corpus VS yra ilgaamžis, galingas ir stabilus priekiniais ratais varomas elektrinis vežimėlis su pažangia "Corpus" sėdyne. Sėdynės sistema sukurta taip, kad veiksmingai patenkintų aktyvių naudotojų klinikinius, funkcinius ir gyvenimo būdo poreikius.

F5 vertikaliojo stovėjimo (VS) vežimėlis turi visas "Corpus" sėdynės funkcijas ir naujovišką stovėjimo būdą, leidžiantį naudotojui pasirinkti vieną iš dviejų stovėjimo padėčių: atsistoti iš stovimos padėties arba atsistoti iš gulimos padėties. 

"Corpus" sėdėjimo sistema pasižymi ergonomiška konstrukcija, kuri atkartoja kūno formas. Sėdynės plotis ir gylis yra pasirenkami pagal naudotoją. Reguliuojamo aukščio "Corpus Ergo" atlošas turi tvirtą suformuotą aliuminio korpusą, siaurėjantį, kad suteiktų atramą ir maksimaliai pagerintų viršutinės kūno dalies funkciją. Prie slankiojančio atlošo bloko galima pritvirtinti praktiškai bet kokį rinkoje esantį atlošą.

F5 Corpus VS turi "Agile" pakabą ir automatinius, savaime reguliuojamus, atraminius ratus, kurie užtikrina komforto ir stabilumo lygį, ypač kai važiuojate stovėdami, nesvarbu patalpoje ar lauke.

Galima pasirinkti įvairius vairavimo valdiklius, skirtus naudotojams, taip pat atskirus valdiklius, skirtus lydinčiam asmeniui.

Vežimėlis turi „ActiveReach“ ir „ActiveHeight“ technologijas. „ActiveReach“ pakreipia sėdynę į priekį ir taip leidžia pasiekti toliau esančius daiktus, o „ActiveHeight“ pakelia sėdynę 30 ar 35 cm aukščiau, suteikdama galimybę pasiekti aukščiau esančius daiktus. „ActiveHeight“ yra vienintelis sėdynės pakėlėjas, kuris „neužrakina“ judėjimo sistemos, tad vežimėliui galima judėti ir su pakelta sėdyne.

Galimybė parsisiųsti nemokamą "MyPermobil" programėlę, skirtą "iOS" ir "Android", kurioje pateikiami vertingi eksploataciniai ir naudojimo duomenys, pavyzdžiui, akumuliatoriaus būklė ir sėdynės funkcijos.

  • Viršutinės kūno dalies ir klubo sąnario ištiesimas padeda atitolinti skeleto deformacijas, užtikrina kelio judesių amplitudę ir mažina spastiškumą, o tai gali prisidėti prie saugesnio perkėlimo ir geresnės padėties neįgaliojo vežimėlyje.
  • Stovint vertikaliai, keičiant padėtį kėdėje, pašalinami sėdint susidarę kraujotakos suvaržymai, kurie taip pat padeda mažinti edemą.
  • Stovint krūtinės ląsta išsiplečia, todėl diafragmos judesiai ir kvėpavimas tampa lengvesni. Savo ruožtu geresnis kvėpavimas dažnai padeda žmogui bendrauti, nes lengviau kalbėti.
  • Nustatyta, kad svorio išlaikymas stovint veiksmingai gerina kaulų mineralinį tankį.
  • Sumažėja šlapimo pūslės infekcijos rizika, nes lengviau visiškai ištuštinti šlapimo pūslę.
  • Sėdynės pakėlimas padeda naudotojui užmegzti akių kontaktą, o priekinio posvyrio funkcija padeda naudotojui pasiekti daiktus toliau į priekį. Tokie nedideli patobulinimai palengvina žmogaus gyvenimą, didina pasitikėjimą savimi ir dar labiau didina norą kuo daugiau dalyvauti socialiniame gyvenime.
  • Reguliariai sumažina spaudimą ir pagerina sėdėjimo toleranciją tose srityse, kurios yra aktyvios sėdint ar gulint.