• Permobil M3 Corpus elektrinis neįgaliųjų vežimėlis turi kruopščiai suprojektuotą pakabą, kuri padeda išlaikyti geresnę naudotojo padėtį, jaustis saugiau ir sumažinti nuovargį vairuojant. M3 Corpus siūlo 30,5 cm sėdynės paaukštinimą ir 20° ActiveReach technologiją, kuri suteikia papildomo komforto ir išlaiko visą pakabą esant bet kokiam aukščiui, sėdėjimo padėčiai ar važiavimo greičiui. ActiveReach pakreipimas į priekį leidžia pasiekti daugiau, nes sukuria iki 12 cm papildomą pasiekiamumą. Taip galima pasiekti už kliūčių, aukštas spintas ar net padėti persikelti. Kompaktiška M3 bazė suteikia galimybę manevruoti ankštose erdvėse neprarandant našumo.
  • Permobil elektrinių vežimėlių naudotojams siūlo dideles vežimėlio sėdynės ir nugaros atramos pasirinkimo galimybes, kad būtų užtikrinti kiekvieno naudotojo maksimalūs poreikiai.
  • Naujoviška tolygi Permobil M3 pakaba užtikrina, kad visi 6 ratai tuo pačiu metu liestųsi su grindimis ir būtų maksimaliai kontroliuojami bei patogūs važiuojant.
  • Patentuota "ActiveHeight" funkcija leidžia pakelti sėdynę 30,5 arba 35,5 cm, todėl galite pasiekti vietas, kurių paprastai nepasiektumėte su kitomis sėdynėmis, be to, tai vienintelis rinkoje esantis sėdynės keltuvas, kuris neužblokuoja pakabos, kai sėdynė yra visiškai pakelta, todėl galite važiuoti 5 kilometrų per valandą greičiu visiškai pakelta sėdyne ir naudotis visos pakabos privalumais.
  • Elektra reguliuojamą kojų atramą galima reguliuoti nuo 90° iki 180° kampu, tai gali būti puikus pasirinkimas naudotojams, kuriems reikia keisti kojų padėtį persikeliant ar siekiant sumažinti kojų patinimą.
  • Permobil M3 pasižymi 50° nugaros atramos kampo posvyriu, kuris užtikrina didesnį komfortą, geresnį slėgio paskirstymą ir padeda naudotojams jaustis saugiai kėdėje įveikiant stačius šlaitus.
  • Permobil sukūrė savo akumuliatorių ir "VoltPro" įkrovimo sistemą, kurios talpa 25% didesnė nei ankstesnių akumuliatorių. Modernus įkrovimas užtikrina 50% ilgesnį baterijos veikimo laiką, trumpesnį įkrovimo ir ilgesnį baterijos tarnavimo laiką, o tai reiškia, kad per visą vežimėlio eksploatavimo laiką baterijos bus keičiamos rečiau. Visus akumuliatoriaus duomenis (važiavimo nuotolio įvertinimą ir talpą) galima stebėti "MyPermobil" programėlėje.
  • M3 turi priekinius ir galinius žibintus, kurie yra dvigubai ryškesni nei ankstesniuose modeliuose, todėl užtikrinamas geresnis matomumas ir saugumas važiuojant tamsiu paros metu.