Prekė gali būti kompensuojama. Daugiau informacijos rasite patarimų skiltyje - Kompensuojamos priemonės. Su šia preke susijusius aktualius patarimus rasite šio puslapio apačioje.

EasyStand stovynės, skirtos įvairaus amžiaus žmonėms, turintiems fizinę negalią, yra saugios ir patogios naudoti. Stovynę sudaro trijų taškų paciento prilaikymo sistema: kelių atramos su paminkštinimais, sėdmenų ir krūtinės atramos, kurios prilaiko žmogų keičiant padėtį tarp sėdėjimo ir stovėjimo, ir atvirkščiai. Komfortas yra labai svarbus stovint, todėl visos dalys, kurios prilaiko žmogų yra paminkštintos. Stovynę galima sustabdyti bet kuriuo metu pereinant iš sėdimos pozicijos į stovimą. Tai leidžia palengva prisitaikyti prie stovėjimo pozicijos, išvengiant nereikalingų įtampių, jeigu stacionarioje padėtyje buvo praleidžiama labai daug laiko.

Dėl modulinės konstrukcijos Evolv stovynė yra universalus stovėjimo rėmas. Bazinis stovas tinkamas daugumai vartotojų, tačiau, jeigu reikia papildomo prilaikymo, galima rinktis iš daugelio priedų, kurie pritaikomi pagal vartotojo poreikius.

Skaidri viršutinės kūno dalies atrama padeda išlaikyti stovėseną net ir ligoniams, su sunkiausia tetraplegijos forma. Ši atrama suteikia pastovų priekinės kūno dalies prilaikymą, todėl vartotojas gali sustoti bet kurioje pozicijoje tarp sėdėjimo ir stovėjimo.

Tinka naudotojui, kurio ūgis nuo 152 cm iki 188 cm.

Prie stovynės Evolv galima komplektuoti daugiau kaip 60 papildomų priedų, todėl kiekviena stovynė gali būti individualiai pritaikoma asmeniui pagal jo specialius reikalavimus.

Komplektacija

Papildomai užsakomi priedai (būtiniausi):

Art. nr. PNG50067 – Tiesi atrama nugaros prilaikymui. Atramos viršūnė yra 48 cm atstumu nutolusi nuo sėdynės krašto. Ši atrama lengvai pritvirtinama ir  nuimama dviejų rankenėlių pagalba, tai nesukelia problemų norint perkelti pacientą.

Art. nr. PNG50130 – Atrama, kuri suteikia rankų ir viršutinės kūno dalies prilaikymą pacientui esant bet kokioje padėtyje. Šios atramos padėtis keičiasi kartu su žmogaus padėties kitimu, todėl atramą galima naudoti ne tik stovint. Standartinėje komplektacijoje yra atrama, tačiau ją naudoti galima tik esant stovimoje padėtyje.