SISSEL® SITFIT® yra nešiojama, oro pripildyta pagalvėlė, pritaikyta dinamiškam ir patogiam sedėjimui. Sėdint ant šios pagalvėlės yra skatinama aktyvi ir ergonomiška sėdėsena, gerinama laikysena, stiprinami nugaros raumenys, gerinama pusiausvyra.  Tai ne tik sėdėjimo priemonė, bet ir treniruoklis. Padėta po kojomis nestabili pagalvėlė leidžia atlikti kojų pratimus ilgo sėdėjimo metu. Pratimus nugaros, dubens dugno, kojų ir rankų raumenims stiprinti galima atlikti stovint, sėdint ar gulint.  SISSEL® SITFIT® pagalvėlė yra neslystanti ir saugi, todėl geras pasirinkimas asmenims, kuriems dėl savo dydžio ir galimo nestabilumo yra netinkami gimnastikos kamuoliai.

Galimi spalvos pasirinkimai:

  • Raudona
  • Juoda
  • Mėlyna
Kūnui reikia priprasti prie sėdėjimo ant SISSEL® SITFIT® pagalvėlės. Pradėjus naudoti pagalvėlę sėdėjimo laikas turi būti ribojamas iki kelių minučių. Kiekvieną dieną sėdėjimo laikas gali būti ilginamas keliomis papildomomis minutėmis. Pagalvėlės kietumas gali būti reguliuojamas pompos pagalba. Pagalvėlė pripučiama ar išleidžiama su komplektacijoje esančia pompa. 
Tinkamas pagalvėlės pozicijos pasirinkimas pagal poreikius:
  • Lenkta pagalvėlės pusė prie kėdės atramos: stabilesnis sėdėjimas su papildoma atrama šlaunims. Labiau tinka ilgesniam sėdėjimo laikui.
  • Tiesi pagalvėlės pusė prie kėdės atramos: ne toks stabilus, aktyvesnis ir dinamiškesnis sėdėjimas. Labiau tinka trumpesniam sėdėjimo laikui.