Stabilizuojančių sėdynių sistema, naudojama dėl daugelio priežasčių: siekiant suteikti taisyklingą sėdėseną ir laikyseną, mažinti raumenų spastiką, paspartinti reabilitaciją, suteikti papildomo stabilumo. Individualiai suformavus anatominę formą, sėdynė suteikia taisyklingą atramą klubams, dubeniui bei stuburui. Sėdynė formuojama kaip iš plastilino, jei reikia, forma gali būti sukuriama pagal tikslius įspaudus. Speciali forma ypač gerai prisitaiko prie kūno paviršiaus ir stabilizuoja pacientus su cerebriniu paralyžiumi, skolioze, kifoze ir kitomis ligomis reikalaujančiomis įpatingo dėmesio. Speciali forma gali būti modeliuojama daug kartų. Viena svarbiausių savybių yra ta, jog formuojant sėdynę, galima sukurti įvarius jo kietumo lygius taip.
 
Sėdynės išorinė konstrukcija ir jos užpildas leidžia keisti sėdynės formą judesio metu dėl užpilde esančių specialių granulių, taip sumažinant spaudimą į minkštuosius audinius.STABILO CONFORTABLE Velcro nugarą stabilizuojanti pagalvėlė suteikia patogią atramą ir komfortą. Dėl individualiai modeliuojamos pagalvėlės formos užtikrinama tinkama laikysena. Rekomenduojama asmenims turintiems stuburo deformacijų, kūno asimetriją, padidėjusį arba sumažėjusį raumenų tonusą bei sergantiems Spina bifida mielomeningocele. Puikiai tinka tuščios ertmės užpildymui tarp vežimėlio atlošo ir nugaros.
 
Savybės:

  • Pagalvėlė formuojama kaip plastilinas, todėl išgaunama forma yra labai preciziška
  • Dėl vakuuminės technologijos, kiekvieną kartą galima gauti skirtingo kietumo ir formos pagalvėlę
  • Maksimali apkrova 80 kg
  • STABILO pagalvėlės forma keičiasi nuo viduje esančių mikro granulių judėjimo, o ne ją sudarančios medžiagos deformavimosi, todėl spaudimas į pagalvėlę pasiskirsto tolygiai

STABILO COMFORTABLE velcro stabilizavimo pagalvėlė skirta asmenims, turintiems:
  • Stuburo deformacijų
  • Kūno asimetriją
  • Padidėjusį arba sumažėjusį raumenų tonusą
  • Sergantiems skolioze, lordoze, kifoze, Spina bifida mielomeningocele
Tai yra medicinos priemonė, atitinkanti reglamentą MDR 2017/745.
  

Komplektacija

Į komplektaciją įeina rankinė pompa.