Skaitmeninis intelektas ir intuityvus naudojimas
MOTOmed stebina savo skaitmeniniu intelektu ir išvaizda. Kojų judesių amplitudžių ir jėgos lavinimui skirtas MOTOmed treniruoklis turi unikalų aukščio reguliavimo mechanizmą, kuriam  nereikia papildomų įrankių. Atitinka aukštus higienos reikalavimus naudojimui namuose ir gydymo įstaigose.
 
2019 metais MOTOmed loop modelis gavo specialų apdovanojimą Vokeitijos dizaino apdovanojimuose.
Treniruotės modifikavimas vieno mygtuko paspaudimu
  • Terapinės programos
  • Žaidimai ir vaizdo įrašai
 
Funkcijos:
  • GREITAS PĖDOS ĮSTATYMAS. Norint lengvai įstatyti ir pritvirtinti pėdas prie apsauginių laikilių, reikia paspausti valdymo mygtuką. Ši funkcija taip pat palengvina pėdų išėmimą treniruotės pabaigoje.
  • SPAZMŲ KONTROLĖ IR JAUTRUMAS. Treniruoklis sustoja aptikęs raumens spazmą/judesio bloką. Ypatinga šios funkcijos savybė: treniruoklis nelieka sustojęs, o prisitaiko prie kintančios raumenų įtampos.
  • PAGALBA ATPAŽINUS NUOVARGĮ. Galimybė aktyviai treniruotis net ir su minimalia raumenų jėga be išankstinio pasiruošimo. Ši funkcija palaiko raumenų jėgą ir ją gerina.
  • SIMETRINIS TRENIRAVIMAS. Ši funkcija yra naudinga tuomet, kai siekiama tikslingai treniruoti silpnesnę kūno pusę.
  • REZULTATŲ ANALIZĖ. Aiškiai pateikiami treniruotės duomenys motyvuoja reguliariai atlikti treniruotes. Ekrane pateikiamus duomenis (simetriją, našumą, greitį,  atstumą ir laiką) galima stebėti visos treniruotės metu. Baigus treniruotę, rodoma visų parametrų atžvalga.
Susikomplektuokite MOTOmed treniruoklį paspaudę nuorodą apačioje:
MOTOmed loop.la Leg arm/upper body trainer - MOTOmed

Komplektacija

Bazinė komplektacija: plastiku dengti apsauginiai kojų laikikliai su tvirtinimo dirželiais (pora); ergonomiškos Soft Grip rankenos (pora).