Prekė gali būti kompensuojama. Medicininio išrašo pateikti nereikia tik atitikus papildomose sąlygose pateiktas sąlygas, kurios nurodytos patarime žemiau. Daugiau informacijos rasite patarimų skiltyje - Kompensuojamos priemonės. Su šia preke susijusius aktualius patarimus rasite šio puslapio apačioje.

Viking L keliamoji galia yra 250 kg, todėl keltuvas tinkamas efektyviam ir saugiam vidutinio ar didesnio svorio pacientų kėlimui daugelyje skirtingų situacijų pvz. kėlimas nuo grindų, į/iš tualeto, horizontalus kėlimas arba eisenos treniravimas. Tvirtas ir manevringas keltuvas. Skirtas statymui, kėlimui, vaikščiojimui ir horizintaliam kėlimui (su priedais). Kėlimas-leidimas - elektrinis, valdomas pulteliu. Keltuvas veikia nuo įkraunamos baterijos. Diržas gali būti naudojamas tik to pačio gamintojo, kaip ir pats keltuvas.

Savybės ir privalumai:

  • Ergonomiškas keltuvo rankinis valdymas pateikia akumuliatoriaus naudojimo ir perkrovos indikacijas.
  • Du kėlimo greičiai pritaikyti daugybei skirtingų kėlimo situacijų.
  • Valdymo bloke pateikiama keltuvo naudojimo informacija: kėlimų skaičius, keltuvo aptarnavimo indikacija ir perkrovos indikacija.

Papildomai užsakomi porankiai, už kurių pacientai gali laikytis eisenos lavinimo metu, taip pat užtikrina ir lengvesnį keltuvo manevravimą.

Papildomai užsakoma greito kablių atjungimo sistema užtikrina, kad naudotojai itin greitai be jokių pastangų pakeistų skersinį, kėlimo diržus arba prijungtų svarstykles.

Platus papildomai užsakomų priedų pasirinkimas, įskaitant skersinius, diržus ir svarstykles.