Prekė gali būti kompensuojama. Medicininio išrašo pateikti nereikia tik atitikus papildomose sąlygose pateiktas sąlygas, kurios nurodytos patarime žemiau. Daugiau informacijos rasite patarimų skiltyje - Kompensuojamos priemonės. Su šia preke susijusius aktualius patarimus rasite šio puslapio apačioje.

Naujasis Birdie Evo keltuvas gali pasiūlyti plačiausias galimybes ir suteikia didžiausią komfortą ir saugumą, keliant ar pervežant pacientą į/iš lovos, nuo kėdės ar grindų.

Birdie Evo keltuvas yra ergonomiško dizaino ir funkcionalus. Suprojektuotas taip, kad pacientą būtų galima apsukti 360 laipsnių kampu, tai ypač palengvina perkėlimą ir pacientui sukelia kur kas mažiau streso.  Keltuvas suprojektuotas taip, kad pacientui būtų erdvu ir saugu net jį iškėlus į maksimalią padėtį.

Gervė yra ištraukiama iš pado. Diržo laikiklis yra  2 taškų, diržo laikiklio ilgis 450 mm.
Patogesniam laikymui keltuvas gali būti sulankstomas be jokių įrankių. Sulankstytas jis užima itin mažai erdvės, patį keltuvą taip pat galima atskirti nuo pagrindo nenaudojant jokių įrankių.

Birdie Evo technologijos:

  • SLOW‘R - integruota siūbavimo slopinimo technologija.
  • SMARTLOCK sistema – greitesnis ir saugesnių diržų tvirtinimo karties užfiksavimas.
  • Naujas karties kablių dizainas leidžia diržus užkabinti viena ranka.

Kėlimo diržų komplektacijoje nėra. Papildomai galima užsisakyti naudotojo poreikius atitinkančius, to pačio gamintojo (Invacare) kėlimo diržus.