„PULSAAR ACTIVE“ 3D audimo kelio mova

„Infra Reflect " technologija atsistatymui: „Infra Reflect“ mineralų technologijoje naudojamas germanis ir bambuko anglis. Kai audinys liečiasi su oda, kūno išskiriama šiluma stimuliuoja šiuos puslaidininkius, todėl toje vietoje gali padidėti kūno temperatūra ir suaktyvėti kraujotaka.
Numatyta paskirtis: mova puikiai prilaiko, suspaudžia ir stimuliuoja vietinę kraujotaką ir taip padeda palengvinti skausmą, suaktyvinti sąnarius ir skatina atsistatymą.
Itin tinka užsiimant įvairiu sportu ir kasdieniam dėvėjimui: 3D audimo technologija ir kvėpuojantys pluoštai leidžia kasdien patogiai dėvėti kelio movą. Mova leidžia atlikti visus judesius, nesvarbu, ar užsiimate statine veikla, atliekate aktyvius judesius ar tempimo pratimus.
Pažangus pluoštas: anglies ir germanio dalelės stimuliuoja vietinę kraujotaką ir taip mažina skausmą ir pagreitina atsistatymą. Veiklieji elementai germanis ir anglis yra puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno šiluma ir kurie pradeda veikti tuoj pat, kai naudojate movą.
Ypatingas dizainas: abiejose pusėse esančios itin tampraus pluošto juostelės patikimai priglunda ir neleidžia movai nuslysti. Mova prilaiko kelio sąnarį treniruočių ir pratimų metu.
Skalbimo instrukcijos: skalbkite švelniu skalbikliu, nenaudokite audinių minkštiklio. Patariama švelniai plauti rankomis.