Naudojamas profilaktiškai ir ligoms gydyti, juo veikiant bet kurią kūno vietą (nugarą, pilvą, krūtinės ląstos sritį ir kt.). Tai efektyviausia priemonė greitai numalšinanti skausmą, pašalinanti nuovargį, o naudojant ryte suteikia energijos visai dienai. Tai puiki priemonė stiprinti sveikatą ir kelti darbingumą. 

Naudojant  šį kilimėlį, vyksta daug sudėtingų reakcijų, todėl suaktyvėja kraujotaka, pagreitėja medžiagų apykaita, organizme išsiskiria biologiškai aktyvios medžiagos – endorfinai, kurie veikia nuskausminamai ir reguliuoja bendrą žmogaus savijautą, vidinės energijos pusiausvyrą. Atliekant procedūrą, žmogus atsipalaiduoja, sumažėja skausmas, kūną užlieja maloni šiluma.

Kiek minučių reikėtų laikyti kilimėlį ant odos, priklauso nuo pasireiškiančių simptomų:

  • 7 - 10 min - tonizuojantis poveikis, ūmiam skausmui:  naudojamas ryte, dieną.

  • 12 - 18 min - stimuliuojantis poveikis: bet kokiame laike.

  • 20 - 30 min. ir ilgiau - atpalaidavimui, lėtiniam skausmui malšinti: naudojamas antroje dienos pusėje arba prieš miegą.

Rekomenduojamas kursas 10-14 dienų, po 2-3 savaičių rekomenduojama pakartoti kursą.

Geriausiais poveikis pasiekiamas dr. Lyapko kilimėlį naudojant ilgai - kelis mėnesius kasdien. Tuomet ženkliai pagerėja savijauta, dingsta lėtinio pobūdžio skausmai, sustiprėja ir pagerėja pagyvenusių žmonių gyvybinis tonusas ir darbingumas.

  • Adatos žingsnis - 5,8 mm;
  • Kilimėlio dydis - 118x235 mm.
  • Sudėtis: Medicininė guma ir metalai (Ag, Fe, Cu, Zn, Ni).

Spalva: raudona, oranžinė, žalia, žydra ir mėlyna. Spalva parenkama atsitiktiniu būdu.

Pagaminta Ukrainoje