Prekė gali būti kompensuojama. Daugiau informacijos rasite patarimų skiltyje - Kompensuojamos priemonės. Su šia preke susijusius aktualius patarimus rasite šio puslapio apačioje.

Panthera X vienas lengviausių ir pažangiausių kada nors pagamintų neįgaliųjų vežimėlių aktyviam naudotojui. Jis pagamintas naudojant įmantriausias medžiagas ir pažangiausias technologijas. Rezultatas – itin mažo svorio, tačiau stabilumo ir komforto nepraradęs vežimėlis.

Panthera X pagamintas iš anglies pluošto, tad yra ypatingai lengvas ir tvirtas. Transportavimo svoris nuo 2,1 kg. Bendras svoris apie 4,4 kg.

Tvirtas bei lengvas rėmas užtikrina lengvą valdymą ir vežimėlio transportavimą, kuriam sunaudosite minimalius savo energijos resursus. Gera sėdynės padėtis, ypač tinkama nugaros atrama yra be galo svarbi kasdieniniam naudotojui. Panthera X galite reguliuoti nugaros atlošo kampą keturiomis pozicijomis, o jos aukštis pasirenkamas nuo 22 iki 35 cm (kas 1 cm). Taip pat reguliuojamas svorio centras (nugaros atramos padėtimi) bei pakojų ilgis. Transportuojant rėmas nesuglaudžiamas, o nulenkiama nugaros atrama. Ratai yra ypač lengvai ir greitai nuimami (SPOX specialus modelis Panthera).

Komplektacija

  • Šoninės drabužių apsaugos (iš anglies pluošto)
  • Šoninės drabužių apsaugos (iš anglies pluošto) S dydis
  • Šoninės drabužių apsaugos (iš anglies pluošto) L dydis
  • Pasėstas
  • Rėmo apsauga (priekinė)