Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Full Leg Boot mova, L dydis

 

Game Ready pristato naują, novatorišką produktą rinkoje Full Leg Boot skirtą šalčio arba šilumos terapijų derinimui kartu su kompresija, tai pagalba greitesniam atsistatymui ar reabilitacijai. Įrodyta, jog patentuota Game Ready technologija padeda sumažinti skausmą ar patinimą taip pat aktyvina kraujotaką užtikrindama optimalų komfortą ir gydymo efektyvumą.

Dabar galite treniruotis ilgiau ir intensyviau. Inovatyvus Full Leg Boot unikaliai sujungia aktyvią pneumatinę kompresiją su giliau prasiskverbiančiu šalčiu, taip pat naudojant Foot Leg Boot yra galimybė atlikti šilumos arba greito kontrasto terapijas. Foot Leg Boot optimizuoja natūralius kūno atsistatymo mechanizmus - greitina gijimą ir efektyvina atsistatymą po sportinės traumos ar operacijos.

  • Full Leg Boot apjungia keturias terapijas: Šilumos, šalčio, kontrasto, kompresijos.

  • Foot Leg Boot naudojamas kartu su kompresinės šildymo ar šaldymo sistemos valdymo prietaisais Game Ready Med4 Elite™ ir Game Ready GRPro 2.1

  • Foot Leg Boot universalus, tinka tiek dešinei, tiek kairei kojai.

  • Dydis: L

 

Prekės kodas:590922-03
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
772.00
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite