Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Treniruočių platforma Flowin Pro Science Friction

Treniruočių platforma FLOWIN® Pro Science Friction™ skirta funkciniam judesių testavimui, įvertinimui ir treniravimui. Naudojantis platformos koordinačių sistema galima nustatyti pasirinkto judesio ilgį ir kryptį. Sistema taip pat padeda nustatyti funkcinius skirtumus tarp kairės ir dešinės kūno pusių, padeda objektyviai įvertinti reabilitacijos ir judesių lavinimo progresą.

FLOWIN treniruočių platforma ir frikcinių judesių metodika buvo sukurta Švedijoje. Metodikos pagrindas – trinties tarp platformos ir atraminių plokštelių panaudojimas atliekant funkcinius judesius. Visa kūno mase remiantis į atramines plokšteles, sunkio jėga vertikaliai nukreipiama į platformą, o tarp platformos ir atraminių plokštelių atsiradusi trintis, sukuria apkrovą. Trintis tarp platformos ir atraminės plokštelės yra optimali, todėl judesiai yra saugūs ir atliekami efektyviai.

FLOWIN padeda lavinti mobilumą, pusiausvyrą, judesių koordinaciją. Treniruojantis su FLOWIN gerinama laikysena ir atliekamų judesių amplitudės, mažesnė traumų rizika. Treniruotis su FLOWIN yra saugu, nes apkrovai naudojama kūno masė ir nebūtina papildoma įranga ar svoriai. Idealiai tinka reabilitacijai, nes pratimų atlikimo sudėtingumą galima parinkti pagal kiekvieno individualius poreikius ir galimybes. 

Su FLOWIN treniruojama ne viena izoliuota raumenų grupė, o akcentuojamas integruotas jėgos pasiskirstymas, todėl vienu metu efektyviai treniruojama daugelis raumenų grupių. Su FLOWIN judesius galima atlikti stovint, sėdint, gulint.


Treniruočių platformą FLOWIN gali naudoti tiek profesionalūs sportininkai, tiek vaikai ar vyresnio amžiaus žmonės. Ši unikali platforma puikiai pritaikoma grupiniams užsiėmimams bei individualiai mankštai. Su FLOWIN galima atlikti daugiau nei 300 skirtingų pratimų užimant itin mažai erdvės. 

  • Dydis: 138 x 98 cm
  • Bendras svoris: 8 kg

 

Prekės kodas:11036
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
329.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

  • Platforma - 1 vnt.
  • Pėdų plokštelės – 2 vnt.
  • Plaštakų plokštelės – 2 vnt.
  • Kelių plokštelė – 1 vnt.
  • Naudojimo instrukcija.

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite