Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Treniruočių platforma Flowin Physio

FLOWIN Physio yra perpus mažesnis už FLOWIN Pro Board ir yra sukurtas siekiant palengvinti reabilitacijos terapeutų darbą. Dėl mažesnio dydžio FLOWIN Physio gali būti naudojamas ant paciento lovos, terapinio suoliuko ar ten kur ribota erdvė. FLOWIN Physio yra tinkamas ir asmeniniam naudojimui namuose.

FLOWIN treniruočių platforma ir frikcinių judesių metodika buvo sukurta Švedijoje. Metodikos pagrindas – trinties tarp platformos ir atraminių plokštelių panaudojimas atliekant funkcinius judesius. Visa kūno mase remiantis į atramines plokšteles, sunkio jėga vertikaliai nukreipiama į platformą, o tarp platformos ir atraminių plokštelių atsiradusi trintis, sukuria apkrovą. Trintis tarp platformos ir atraminės plokštelės yra optimali, todėl judesiai yra saugūs ir atliekami efektyviai.

FLOWIN padeda lavinti mobilumą, pusiausvyrą, judesių koordinaciją. Treniruojantis su FLOWIN gerinama laikysena ir atliekamų judesių amplitudės, mažesnė traumų rizika. Treniruotis su FLOWIN yra saugu, nes apkrovai naudojama kūno masė ir nebūtina papildoma įranga ar svoriai. Idealiai tinka reabilitacijai, nes pratimų atlikimo sudėtingumą galima parinkti pagal kiekvieno individualius poreikius ir galimybes. 

Su FLOWIN Physio treniruojama ne viena izoliuota raumenų grupė, o akcentuojamas integruotas jėgos pasiskirstymas, todėl vienu metu efektyviai treniruojama daugelis raumenų grupių. Su FLOWIN judesius galima atlikti stovint, sėdint, gulint.

Treniruočių platformą FLOWIN gali naudoti tiek profesionalūs sportininkai, tiek vaikai ar vyresnio amžiaus žmonės. Ši unikali platforma puikiai pritaikoma grupiniams užsiėmimams bei individualiai mankštai. Su FLOWIN Physio galima atlikti daugiau nei 300 skirtingų pratimų užimant itin mažai erdvės. 

  • Dydis: 98 x 68 cm
  • Svoris: 4 kg
Prekės kodas:11034F
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
229.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite