Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Kulnų pagalvėlės pragulų profilaktikai

Trulife spaudimo mažinimo technologijos buvo sukurtos siekiant tiekti aukštesnio lygio pragulų atsiradimą  mažinančius produktus tiek pacientams, tiek sveikatos priežiūros įstaigoms. Visi Trulife spaudimo mažinimo gaminiai yra daukartinio naudojimo, pasižymi patvarumu, silikonas efektyviai paskirsto spaudimą, sumažina trintį. 

Oasis diapazonas apima plataus asortimento, daugkartinio naudojimo, 100% silikoninius gelio gaminius. Naudojamas silikonas yra minkštesnis nei oda ar gilesni audiniai. Spaudimą sumažina nežymus gelio judėjimas gaminio viduje, kai spaudimas/jėga yra išsklaidomi per visą produktą.

Kulnų taurelės pagamintos iš silikoninio gelio Trugel,  kuris atkartoja žmogaus audinių tekstūrą. Gelio užpildas specialiai apdorotas – neišteka. Taurelės nesiraukšlėja, išorinė plėvelė neatlimpa nuo gelio užpildo ir nesisluoksniuoja. Taurelės nesusispaudžia - panaudojus grįžta į savo pirminę padėtį (atsistato). Sudėtyje nėra latekso – nedirgina odos. Lengvai valomos. Pralaidžios rentgeno spinduliams. Atsparios karščiui ir šalčiui. Vienas universalus dydis, apimtis reguliuojama lipniomis velcro juostelėmis, taip apsaugant Achilo sausgysles, kulnus, čiurnos sąnarį ir padą.

  • Išmatavimai: 105 x 90 x 43mm
  • Parduodama poromis
  • Atitinka 93/42/EEB. Bei (ES) 2017/745 medicinos priemonių reglamentavimą
Prekės kodas:OA131-2
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
32.00
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2014
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite