Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Kvėpavimo treniruoklis RESPIPROGRAM (įkvėpimui)

  • Tai individualus treniruoklis, skatinantis gilų bei ilgesnį įkvėpimą.
  • Naudojamas norint pašalinti kvėpavimo takuose susikaupusį sekretą.
  • Gali būti naudojamas pooperaciniu laikotarpiu norint užkirsti kelią paviršinio kvėpavimo sukeltoms komplikacijoms:  atelektazei, plaučių uždegimui, ar kt. kvėpavimo sistemos sutrikimams.

 

 

Prekės kodas:1510001002
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
8.00 9.50 €
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Vamzdelio ilgis 280 mm. Svoris 128 g.

Komplekte. „Respiprogram“ treniruoklis, lankstus jungiamasis vamzdelis, vamzdelis su kandikliu.

Naudojimo metodika. Sujunkite lankstaus vamzdelio filtrą su treniruokliu, uždėkite kandiklį ant kito vamzdelio galo. Atsisėskite arba pasirinkite kitą patogią padėtį, stenkitės treniruoklį išlaikyti vertikaliai.

  1. Vadovaujantis gydytojo ar terapeuto nurodymais, giliai maksimaliai ĮKVĖPKITE per vamzdelį, stenkitės pakelti vieną, du arba tris kamuoliukus ir išlaikyti juos ore.
  2. SULAIKYKITE kvėpavimą  2 – 3 sekundes.
  3. Ištraukite kandiklį iš burnos ir lėtai IŠKVĖPKITE per nosį.
  4. Po kiekvieno pratimo atsipalaiduokite. Pratimą kartokite kelis kartus. Baigus treniruotę – įstatykite vamzdelį į laikiklį prietaiso dešinėje pusėje. Po procedūros rekomenduojama kelis kartus giliai atsikosėti, kad pasišalintų susikaupęs sekretas.

 

Sudėtis ir higiena. Tinkamas higienos sąlygas užtikrina poliuretano filtras, taip pat lengvai plaunamas polipropileno korpusas. Lankstus vamzdelis ir kandiklis pagamintas iš polietileno. Kiekvienas treniruoklis individualiai įpakuotas į plastikinį maišelį.

 

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite