Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
MOKSA mini lazdelės, bedūmės

Moxa lazdelės naudojamos malšinti skausmą, raumenų spazmams, patinimams, kraujo/limfinės sistemos tekėjimo pagerinimui, taškams šildyti. Moksa uždegama, priartinama kuo arčiau smilkomo taško ir laikoma tol, kol pacientas nejaučia karščio diskomforto. Smilkomi taškai gali būti parenkami pagal Su Džok terapijos metodiką, Kinų mediciną, žmogaus meridianus, arba tiesiog smilkomos vietos, kuriose jaučiama problema – kvėpavimo takai, ausų angos, sąnariai, stuburo slanksteliai ir t.t. Vidutinė odos temperatūra į kurią nukreipta Moxa mini lazdelė, yra 43,5 laipsniai šilumos. Smilkstant pelenai nekrenta. Pakuotėje 40 vnt.

Moksibustija - menas šildyti moksa, vienas seniausių senovės Kinijos gydymo metodų. Paprastasis kietis (artemise vulgaris) yra augalas iš kurio gaminama moksa. Degdamas jis išskiria aukštą 600-900 laipsnių temperatūrą, todėl šiluma yra pajėgi giliai įsiskverbti į žmogaus kūną. (Moksa gaminama ir iš pelyno žolės). Gydymas moksa yra senesnis už gydymą adatomis (akupunktūrą).

Prekės kodas:MA200MID
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
15.00 19.00 €
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2014
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite