Prekė gali būti kompensuojama. Daugiau informacijos rasite patarimų skiltyje - Kompensuojamos priemonės. Su šia preke susijusius aktualius patarimus rasite šio puslapio apačioje.

Dinamiška, reguliuojama sėdynė su unikalia nugaros atrama. Pagrindas praplatinamas, atskirai reguliuojamos abiejų kojų atramos. Galima reguliuoti sėdynės plotį, gylį ir nugaros atramos aukštį, tai padidina galimybes pritaikyti ją augančiam vaikui. Patentuota reguliuojamos nugaros atramos konstrukcija – ašinis lenkimo taškas sutampa su naudotojo klubo sąnariu. Taip sumažinamas poslinkis, išlaikoma taisyklinga nugaros padėtis bei pritaikoma esant atvirai arba uždarai klubų padėčiai. Nugara yra dinamiška, todėl vaikas gali ištiesti ir atsistumti prieš palyginti lengvą pasipriešinimą ir tada atgauti norimą sėdėjimo padėtį. Taip pat yra galimybe fiksuoti nugarą, todėl tai itin patogu maitinant vaiką arba transportuojant kėdutę. Galima rinktis iš 4 sėdynės dydžių.


Standartinėje komplektacijoje: šoniniai klubų, abdukcijos/adukcijos suportai, liemens atrama (4 dydžiui), galvos atrama, šoninės atramos. 

Papildomai pasirenkamas priedas (prekės kodas 8910852-3) kojos atrama (2 arba 3 dydžiams). Individuali reguliuojama kojų atrama gali būti sureguliuota taip, kad atitiktų kiekvienos pėdos padėtį atskirai, atsižvelgiant į kūno funkcijas ir kojos bei pėdos struktūrą. Šią pėdos atramą rekomenduojame rinktis asimetriją apatinėse galūnėse turintiems naudotojams, pvz., kojų ilgių skirtumai arba klubo, kelio, kulkšnies sąnario judesių apribojimai. Pėdos plokštumos dydis 20x12 cm, dydis 35 cm.

Suderinama su ISO 16840-4.


 

Komplektacija