Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
TEIDA

UAB TEIDA daugiau nei 25-erius metus  dirbanti įmonė aprūpina didžiausias Lietuvos reabilitacijos ir  sporto, slaugos ir kitas įstaigas reabilitacine bei ortopedine technika bei sporto medicinos įranga, tiekia neįgaliųjų techniką, siūlo  medicinos įrangos, neįgaliųjų technikos, deguonies aparatų nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas bei vykdo mokymus reabilitacijos specialistams. Įmonės prekinio ženklo  SVEIKATOS REIKMENŲ parduotuvėse visoje Lietuvoje  klientai gauna kineziterapeuto ar ergoterapeuto konsultacijas įsigydami kineziterapinę ar ortopedinę priemonę, gali pasidaryti skaitmeninį pėdų tyrimą.

Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie visuomet yra orientuoti į kliento gerovės užtikrinimą. Kokybė, inovatyvumas ir socialinė atsakomybė – kertinės mūsų įmonės vertybės. 

UAB TEIDA – tarp stipriausių įmonių Lietuvoje!

Įmonei UAB TEIDA suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2013-2021" patvirtina, kad esame patikima, laiku savo finansinius įsipareigojimus vykdanti įmonė, turinti aukštą kredito reitingą ir atsakingą požiūrį prisiimant bei vykdant finansinius įsipareigojimus. Tai ne tik finansinio patikimumo, bet ir vertybinių mūsų verslo principų įvertinimas - mes siekiame išlikti patikimu, sąžiningu bei atsakingu partneriu, išlaikyti pagarba grįstą partnerystę su klientais, darbuotojais ir tiekėjais.
 
    
 
 
 

UAB TEIDA KOKYBĖS IR APLINKOSAUGOS POLITIKA

Misija – aprūpinti klientus aukštos kokybės pažangia reabilitacine, ortopedine technika, sporto medicinos įranga, kosmetika ir neįgaliųjų technika, atitinkančią kainos ir kokybės santykį. Sudaryti galimybę gauti profesionalią konsultaciją ir patogiai įsigyti prekes fizinėse ir elektroninėje parduotuvėse. Užtikrinti efektyvias techninio aptarnavimo paslaugas ir kokybiškus mokymus reabilitacijos specialistams bei visapusiškai tenkinti esamų ir būsimų klientų poreikius. Būti patikimu partneriu, išlaikyti pagarba grįstą partnerystę su klientais, darbuotojais ir tiekėjais.

Vertybės:

  • Patikimumas. Siekiant būti patikimu partneriu klientams ir tiekėjams visuomet ieškome geriausio situacijos sprendimo būdo, prisiimame atsakomybę užsakymus ir finansinius įsipareigojimus vykdyti laiku.
  • Kokybė. Klientams siūlome saugią aukštos kokybės medicinos įrangą, atitinkančią Europos Sąjungoje medicinos priemonėms taikomus kokybės ir saugos reikalavimus.
  • Inovatyvumas. Domimės inovacijomis, todėl rinkai nuolat pateikiame pažangias, efektyviau veikiančias medicinos priemones.
  • Kompetencija. Įmonėje dirba kvalifikuota, savo srities specialistų, komanda, kuri užtikrina sklandų įmonės procesų įvykdymą. Klientus aptarnaujantys kineziterapeutai, ergoterapeutai, inžinieriai ir technikai nuolat tobulina profesines žinias ir kelia kvalifikaciją.
  • Socialinė atsakomybė. Siekiame, kad mūsų įmonės veikla darytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. Efektyviau naudojame energijos išteklius, įmonės patalpų šildymui naudojame energiją taupančius įrenginius ir užtikriname aplinkai saugų įrangos tvarkymą.
  • Aplinkosauginis sąmoningumas. Laikomės griežtų aplinkos apsaugos reikalavimų, siekiame pagal galimybes taupyti išteklius ir saugoti aplinką nuo taršos.
  • Įsipareigojame laikytis mums taikomų teisinių kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos reikalavimų, vadovaujantis LST EN ISO 9001:2015 ir LST EN ISO 14001:2015 standartų nuostatomis.
  • Įsipareigojame nuolat tobulinti ir palaikyti savo kokybės ir aplinkosaugos valdymo sistemą, atitinkančią LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 14001:2015 standartų reikalavimus, bei nuolat gerinti valdymo sistemos rezultatyvumą.
  • 2022-07-07 Patvirtinta UAB TEIDA direktorės Editos Želvienės 

 

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite