Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
TEIDA

UAB TEIDA daugiau nei 25-erius metus  dirbanti įmonė aprūpina didžiausias Lietuvos reabilitacijos ir  sporto, slaugos ir kitas įstaigas reabilitacine bei ortopedine technika bei sporto medicinos įranga, tiekia neįgaliųjų techniką, siūlo  medicinos įrangos, neįgaliųjų technikos, deguonies aparatų nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas bei vykdo mokymus reabilitacijos specialistams. Įmonės prekinio ženklo  SVEIKATOS REIKMENŲ parduotuvėse visoje Lietuvoje  klientai gauna kineziterapeuto ar ergoterapeuto konsultacijas įsigydami kineziterapinę ar ortopedinę priemonę, gali pasidaryti skaitmeninį pėdų tyrimą.

Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie visuomet yra orientuoti į kliento gerovės užtikrinimą. Kokybė, inovatyvumas ir socialinė atsakomybė – kertinės mūsų įmonės vertybės. 

UAB "TEIDA" – tarp stipriausių įmonių Lietuvoje!

Įmonei UAB TEIDA suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2013-2017" patvirtina, kad esame patikima, laiku savo finansinius įsipareigojimus vykdanti įmonė, turinti aukštą kredito reitingą ir atsakingą požiūrį prisiimant bei vykdant finansinius įsipareigojimus. Tai ne tik finansinio patikimumo, bet ir vertybinių mūsų verslo principų įvertinimas - mes siekiame išlikti patikimu, sąžiningu bei atsakingu partneriu, išlaikyti pagarba grįstą partnerystę su klientais, darbuotojais ir tiekėjais.
 
   

 

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2020
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite