Programine įranga valdoma sistema vertina asmens koordinacijos įgūdžius, kūno laikysenos stabilumą, disbalansą. Ištobulinti motoriniai įgūdžiai ir harmoningas centrinės nervų sistemos darbas su raumeninis yra itin svarbus ir kasdieniniame gyvenime, ir profesionaliame sporte.
Balance-check palengvina reabilitacijos ir sveikatingumo programų planavimą, pratimų atlikimą, programų efektyvumo vertinimą. Suteikia daugiau galimybių neuro reabilitacijai, sporto reabilitacijai ir ergoterapijai, nes iš gautų duomenų tiksliai parenkami, būtent tam pacientui, efektyviausi pratimai.
Sistema sujungta su kompiuteriu, kuriame įdiegta duomenų analizės programinė įranga, kuri realiu laiku vizualiai pateikia duomenis. Programoje galima išsaugoti pacientų duomenis ir iš jų sudaryti duomenų bazę.
Paciento pusiausvyros įvertinimui galima naudoti programinėje įrangoje esančias užduotis arba žaidimus:
  • Užduotys: kopti laiptais, linguoti į kairę-dešinę, į priekį-atgal, ratas, ovalas, eilė, aštuoniukė, labirintas ir kt.
  • Žaidimai: slalomo ruožas, bitė, rodeo ir kt.
Įvertinimui atlikti pasirenkami šie užduoties arba žaidimo parametrai: sudėtingumo lygis, trukmė, valdymo įrankis. Įvertinimas pateikiamas balais, nuo 1 (labai gerai) iki 6 (nepatenkinamai). Vertinimo kriterijai: laikas, nuokrypis, pakartojimų skaičius, kampinis greitis, užlaikymas.
Sistemos matmenys:
Plotis 100 cm x ilgis 90 cm x aukštis 115cm