Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Ortopedinė pagalvė SISSEL® Soft, L dydis

Visos SISSEL® ortopedinės pagalvės suteikia specifinę atramą stuburo kaklinei daliai, bei palaiko visa pečių ir kaklo sritį. Unikalus pagalvės siaurėjimas tarp pečių ir stuburo užpildo tarpą tarp jų ir švelniai judina stuburą į anatomiškai teisingą padėtį. Jaučiamas nedidelis tempimo pojūtis kakle, todėl iš pradžių jausitės neįprastai, nes organizmui reikia šiek tiek laiko (2–14 naktų) vėl prisitaikyti prie natūralaus ir sveiko miego. 

Sveikas miegas yra būtinas, jis leidžia pamiršti įtampą ir atpalaiduoja. Jei nesulauksite reikiamos pagalbos, pasekmės gali būti rimtos: įtempti galvos skausmai, vidinis nerimas, fizinis bei psichinis išsekimas. Su SISSEL® ortopedinėmis pagalvėmis Jūsų miegas vėl bus ramus ir gilus. Aukštos kokybės ortopedinės pagalvės gerai priglunda prie kaklo, mažina kaklo raumenų spaudimą ir įtampą. Ypatingai tinka kenčiantiems nuo kaklo ir nugaros skausmų, turintiems stuburo problemų. 

SISSEL® SOFT - ortopedinė pagalvė pagaminta iš slėgį mažinančių viskoelastingų putų (elastinio putų poliuretano – porolono), kurios prisitaiko prie Jūsų kūno kontūrų ir temperatūros.

Dydis: 47x33x14 cm (dydis L) – tinka suaugusiems.

Naudojimas: Plokščią ortopedinės pagalvės dalį padėkite po galva. Aukštesnioji pagalvės dalis turėtų būti prie peties. Tokia padėtis užtikrins tinkamiausią kaklo atramą. 

Prašome atkreipti dėmesį, kad SISSEL® ortopedinė pagalvė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų ir dėl jos ypatingų savybių reikalinga speciali priežiūra. Užvalkalas skalbiamas 40°C, o pagalvė skalbiama rankomis 30°C.

SISSEL® ortopedinės pagalvės sudėtyje nėra latekso. 

Pagaminta Švedijoje. 

Prekės kodas:110.011
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
73.50
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite