Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Šortai lieknėjimui Benactiv, 5 dydis

Benactiv sportiniai šortai lieknėjimui (modelis virš kelio) yra ypatingi specialia technologija, kuri dėl atliekamo mikro masažo padeda efektyviau mažinti estetinę problemą – celiulitą (apelsino žievelės efektą).

Celiulitas yra būklė, kuria serga 90% moterų ir kylanti dėl kraujotakos problemų. Rezultatas yra skysčių kaupimasis ir neestetiškas apelsino žievelės odos efektas.

Ypatinga trijų sluoksnių audinio Benactiv kompozicija (išorinis audinys - latekso gumos sluoksnis - vidinis medvilnės sluoksnis) veikiamoje srityje padidina vietinę šilumą ir tuo pačiu metu atlieka mikro masažą, kuris padeda efektyviau lieknėti.

Specialistai rekomenduoja bent 2 mėnesius (apie 8 valandas per dieną) dėvėti Benactiv liekninančius šortus. Po šio laikotarpio galima įvertinti odos išvaizdos pagerėjimą ir lokalizuotų riebalų sankaupų mažėjimą.

 

Dydžiai pagal juosmens apimtį:

2 = 68-72 cm.

3 = 73-77 cm.

4 = 78-82 cm.

5 = 83-88 cm.

6 = 89-94 cm.

7 = 95-100 cm.

Prekės kodas:8777-5-NERO
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
59.95
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite