Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Teleskopinės šiaurietiško ėjimo lazdos TWIGO
  • Reguliuojamas ilgis 85-135 cm
  • Sudėtis: 50 proc. anglies pluoštas, kuris užtikrina tvirtumą bei lengvumą, gerai sugeria vibracijas
  • Lazdos parduodamos poromis 
Prekės kodas:995566
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
49.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Svoris: 0,4 kg/pora

Rankena: lengva plastiko rankena pilnai dengta natūralia kamštine medžiaga. Natūralus kamštis švelniai priglunda prie rankos. Be to, tokios rankenos iš natūralios medžiagos pasižymi šiltumu ir yra pakankamai tvirtos ir ilgaamžės.

Dirželis: pirštinės formos, su landa nykščiui, pažymėtas kairei ir dešinei rankai , su prekinio ženklo užrašu. Pirštinės formos riešo dirželiai užtikrina komfortą , efektyvina atsispyrimą bei pagerina judesių tikslumą. Jų ilgis reguliuojamas plačiose ribose, todėl dirželius lengvai galima priderinti prie skirtingo dydžio rankų. Išskirtinis dirželio privalumas – lengvai, vienu piršto paspaudimu atsegamas nuo rankenos, norint greitai atlaisvinti ranką. Dirželio dydis reguliuojasi ne tik riešo srityje, bet ir per landą nykščiui, todėl yra labai patogus prisitaikyti prie rankos dydžio, vaikščioti tiek su pirštinėmis, tiek ir be jų.

Antgalis: tvirto plastiko su kietmetalio smaigaliu, komplekte su apvalia plastiko atramėle, neleidžiančia lazdai „prasmegti“ einant puriu paviršiumi (sniegas, smėlis ir pan.) ir guminiu „batuko“ formos antgaliu. Guminis antgalis naudojamas vaikštant kietu paviršiumi, amortizuoja atsispyrimą bei užtikrina sukibimą su asfalto, betono danga.

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite