Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Šiaurietiško ėjimo lazdos Nordic Walking

Nereguliuojamo ilgio aukštos kokybės lazdos, turinčios 30 proc. anglies pluošto (Carbon). Lazdų ilgiai - nuo 100 cm iki 130 cm kas 5 cm. Tinkamą lazdų ilgį galima paskaičiuoti pagal formulę: Jūsų ūgis x 0,66. Lazdos parduodamos poromis. Lazdos antgalis pagamintas iš ypatingai tvirto plastiko ir turi atramėlę. Patogi lengva plastiko rankena dengta natūralia kamštine medžiaga. Pirštinės formos riešo dirželiai užtikrina komfortą, efektyvina atsispyrimą bei pagerina judesių tikslumą. Dirželiai yra skirtingi kairei ir dešinei rankai. Suteikiama 12 mėn. garantija.

Prekės kodas:995569
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
37.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Lazdos antgalis pagamintas iš ypatingai tvirto plastiko ir turi atramėlę, kuri neleidžia lazdai „prasmegti“ einant puriu paviršiumi (sniegas, smėlis ir pan.). Gale esanti metalinė dalis pagaminta iš kietmetalio (tungsten), todėl lazdos yra labai tvirtos ir patikimos. Jūs galite nedvejodami eiti netgi akmenuotu, žvyruotu ar bet kokiu kitu nelygiu paviršiumi. Norint užtikrinti sukibimą su kietu paviršiumi (pvz.asfalto, betono danga), naudojamas nuimamas guminis antgalis.

Patogi lengva plastiko rankena dengta natūralia kamštine medžiaga. Natūralus kamštis švelniai priglunda prie rankos. Be to, tokios rankenos iš natūralios medžiagos pasižymi šiltumu ir yra pakankamai tvirtos ir ilgaamžės.

Pirštinės formos riešo dirželiai užtikrina komfortą, efektyvina atsispyrimą bei pagerina judesių tikslumą. Dirželiai yra skirtingi kairei ir dešinei rankai. Jų ilgis reguliuojamas plačiose ribose, todėl dirželius ne tik lengvai galima priderinti prie skirtingo dydžio rankų, bet ir prie didesnių pirštinių, kai vaikštoma šaltuoju metų laiku.

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite