Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
HighTrainer treniruoklis

HighTrainer – naujas ir universalus treniruočių ir masažo įrankis, kurį sudaro elastinio pasipriešinimo treniruočių juosta su reguliuojamo atstumo dviem masažiniais kamuoliukais ir fiksavimo sistema. Tai pirmasis pasaulyje nešiojamas tokio tipo multifunkcinis įrankis sujungiantis masažą, treniravimąsi ir tempimo pratimus.

HighTrainer panaudojimas:

1. Masažas

Elastinio pasipriešinimo juosta turi 2 reguliuojamo atstumo masažinius kamuoliukus ir gali būti pritvirtinama ant kėdės, durų, automobilio sėdynės. Unikalios fiksavimo sistemos dėka, galite masažuoti savo kūną dirbant, vairuojant, keliaujant. Tokiu būdu atpalaiduosite įsitempusius raumenis, sumažinsite raumenų nuovargį ir skausmą.

2. Treniravimas

Su HighTrainer galima atlikti daugiau kaip 100 skirtingų pratimų. Pritvirtinus HighTrainer prie durų, galima jį panaudoti treniruotėms ir tempimo pratimams. Dėl itin mažo svorio ir galimybės nešiotis, visur kur keliaujate galite atlikti tokius pačius pratimus, kaip ir treniruoklių salėje.

3. Tempimo pratimai

HighTrainer gali būti naudojamas dinaminių tempimo pratimų atlikimui. Taip gerinamas sąnarių mobilumas, raumenys paruošiami darbui prieš treniruotes, pagreitėja kraujo cirkuliacija.

  • Ilgis: 100cm
  • Svoris: 400g 
  • Pagaminta Suomijoje 
Prekės kodas:HT1
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
29.00 33.50 €
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2020
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite