Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

GET FLEXIBLE

Lankstumo ir taisyklingos laikysenos lavinimas yra naujos judesio koncepcijos pagrindinė idėja. Dėl nekintančios kūno padėties, pvz., sėdimo darbo, ypač sutrumpėja pilvo raumenų grandinė (krūtinės, pilvo ir klubų lenkėjai) bei kojų lenkėjai raumenys, nusilpsta tiesėjai raumenys. Pasekmės yra nugaros ir sąnarių problemos, kurios sąlygoja taisyklingos laikysenos praradimą. 

Moderni nugaros ir sąnarių lankstumo treniravimo sistema „Get Flexible“ papildo Dr. Wolff nugaros terapijai skirtų treniruoklių liniją ir yra skirta asmenims, turintiems problemų su nugara ir didžiųjų sąnarių lankstumu tempimo pratimams atlikti. 

Video apie "Get Flexible"

Patogi lankstumo pratimų sistema žymiai supaprastina funkcinių tempimo pratimų atlikimą. Iki šiol raumenų tempimo pratimai buvo atliekami improvizuotai panaudojant suoliukus, durų rėmus ar grindų kilimėlius. Dabar funkciniams tempimo pratimams sukurta profesionalių treniruoklių linija, kuri ypač naudinga vyresnio amžiaus žmonėms ar turintiems pusiausvyros sutrikimų, kai reikalingas didelis saugumas, neapribojantis tempimo pratimo efektyvumo. 

Atliekant tempimo pratimus ant „Get Flexile“ lankstumo treniruoklių mažinama raumenų įtampa, didinamas sąnarių ir nugaros mobilumas, lankstumas, lavinama taisyklinga laikysena, gerinamas širdies-kraujagyslių darbas, limfos pratekėjimas ir kt. 

Pagrindiniai „Get Flexible“ lankstumo treniruoklių privalumai:

Patogios, tinkančios įvairaus amžiaus žmonėms treniravimosi padėtys, saugios nugarai ir kelio sąnariams.

Judesių kontrolė – įdiegta jutiklių technologija su grįžtamuoju ryšiu.

Veidrodis, skirtas stebėti ir kontroliuoti laikyseną. 

Sistemą "Get Flexible" sudaro 4 arba 6 treniruokliai, kurie sustatomi ratu ir neužima daug vietos.  

Rikiavimas Rodyti po:
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite