Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
KT Tape PRO WIDE kineziologinis teipas, platus, sukarpytas, sintetinis

Itin patvarios, dvigubai platesnės juostelės puikiai tinka didesnėms raumenų grupėms ir apatiniai nugaros daliai.

KT PRO kineziologinis teipas – elastinga ir kvėpuojanti juosta, pagaminta iš aukštos kokybės sintetinio pluošto su antialerginiais ir vandeniui atspariais klijais. Pleistras tinka palaikyti raumenų, sąnarių ir sausgyslių stabilumą ir pagerinti jų mobilumą. Aktyvina limfos tekėjimą ir kraujo apytaką. Padeda išlaikyti esamą sąnarių padėtį ir užtikrina stabilų sutvirtinimą.

KT TAPE PRO WIDE yra sukurtas naudojimui pačiomis atšiauriausiomis sąlygomis, įskaitant kasdienį dušą, drėgmę, šaltį, net baseine.

Tai vienintelė 100% sintetinė kineziologijos juosta, padengta tvirtesniais klijais, išlieka ant odos esant prakaitui ir drėgmei iki 7 dienų. Sintetinis pluoštas greitai džiūsta, yra atsparus vandeniui, užtikrina puikų sukibimą su oda, įtempimą ir prilaikymą. Dėl savo tvirtos elastinės šerdies išlaiko elastingumą daug ilgiau nei medvilninis KT teipas. Tai reiškia, kad KT PRO teipai užtikrina stabilų sutvirtinimą visos treniruotės metu, neapribodami judėjimo.

100% sintetinis mikropluoštas greitai džiūsta, yra antimikrobinis, o tai leidžia išvengti nemalonaus kvapo, net visą savaitę.
Kiekvienoje dėžutėje yra 10 vnt., 10 cm pločio, 25 cm ilgio 100% sintetinių iš anksto sukarpytų juostelių.
Iš anksto sukarpytos juostelės turi užapvalintus kampus, kurie neleidžia kampams prilipti prie drabužių.

KT PRO teipas yra be latekso, skirtas jautriai odai. Medicininiai akrilo klijai yra švelnesni odai. Tai reiškia, kad galite drąsiai naudoti nebijant nemalonaus niežulio, tačiau rekomenduojame išbandyti nedidelį gabalėlį KT juostos, užklijuotos be tempimo ant odos prieš naudojimą.

Prekės kodas:SKU-317
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
21.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2020
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite