Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
KT TAPE PRO® kineziologinis teipas, sukarpytas, kūno spalvos, sintetinis

KT PRO kineziologinis teipas – elastinga ir kvėpuojanti juosta, pagaminta iš aukštos kokybės sintetinio pluošto su antialerginiais ir vandeniui atspariais klijais. Pleistras tinka palaikyti raumenų, sąnarių ir sausgyslių stabilumą ir pagerinti jų mobilumą. Aktyvina limfos tekėjimą ir kraujo apytaką. Padeda išlaikyti esamą sąnarių padėtį ir užtikrina stabilų sutvirtinimą.

KT PRO teipai gali atlaikyti atšiauriausias oro sąlygas. Jie laikosi visą savaitę, nepriklausomai nuo oro sąlygų: ar būtų šalta, ar drėgna. Drąsiai galite eiti su jais į baseiną arba dušą.
Dėl savo tvirtos elastinės šerdies išlaiko elastingumą daug ilgiau nei medvilninis KT teipas. Tai reiškia, kad KT PRO teipai užtikrina stabilų sutvirtinimą visos treniruotės metu, neapribodami judėjimo.

100% sintetinis mikropluoštas greitai džiūsta, yra antimikrobinis, o tai leidžia išvengti nemalonaus kvapo, net visą savaitę.
Iš anksto sukarpytos ir paruoštos naudojimui I formos juostelės, turi užapvalintus kampus, kurie neleidžia kampams prilipti prie drabužių.
Dėl savo I formos juostelės laikosi ilgiau ir yra mažesnė tikimybė už ko nors užsikabinti. Ritinėlyje yra beveik 5 metrai (20 vienetų) 5 cm pločio ir 25 cm ilgio juostelių. Juostos jau pritaikytos naudoti, papildomai karpyti nereikia.

KT PRO teipas yra be latekso, skirtas jautriai odai. Medicininiai akrilo klijai yra švelnesni odai. Tai reiškia, kad galite drąsiai naudoti nebijant nemalonaus niežulio, tačiau rekomenduojame išbandyti nedidelį gabalėlį KT juostos, užklijuotos be tempimo ant odos prieš naudojimą.

Prekės kodas:SKU-248
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
19.99
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2020
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite