Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Kineziologiniai teipai

Kineziologinis teipavimas yra terapijos metodas skirtas traumų prevencijai ir jų gydymui. Kineziologinis teipavimas turi daug teigiamų savybių: pagalba ir stabilumas raumenims ir sąnariams, mažina skausmą, aktyvuoja odos receptorius, cirkuliacinis efektas. Kineziologiniam teipavimui yra naudojami tik specialūs kineziologiniai teipai.

 

Svarbiausia kineziologinių teipų savybė yra jų elastingumas - tamprumas. Teipą galima ištempti iki 140% jo pradinio ilgio, o atpalaidavus jis neišsitampo. Lipnioji teipų pusė yra padengta akriliniais klijais, kurie aktyvuojami kūno šiluma. Aukštos kokybės kineziologiniai teipai yra pralaidūs orui ir atsparūs vandeniui, todėl jie neatlimpa ir išlaiko savo savybes treniruojantis, plaukiojant ar maudantis. Tinkamai užklijuoti teipai laikosi 3-5 dienas. Nerekomenduojama laikyti užklijuotą teipą ilgiau negu 5 dienas. 

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite