Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Diržas lieknėjimui Benactiv, universalus dydis

Diržas lieknėjimui Benactiv yra ypatingas specialia technologija, kuri dėl atliekamo mikro masažo padeda efektyviau mažinti estetinę odos problemą – celiulitą (apelsino žievelės efektą).

Celiulitas yra būklė, kuri pasireiškia 90% moterų ir kyla dėl kraujotakos problemų, kurių rezultatas: skysčių kaupimasis ir neestetiškas apelsino žievelės odos efektas.

Ypatinga dviejų sluoksnių Benactiv audinio kompozicija (išorinis audinys - latekso gumos sluoksnis - vidinis bambuko sluoksnis su jūros dumblių verpalais) veikiamoje srityje padidina vietinę šilumą ir tuo pačiu metu atlieka mikro masažą, kuris padeda efektyviau lieknėti.

Specialistai rekomenduoja bent 2 mėnesius (apie 8 valandas per dieną kontaktuojant su oda) dėvėti Benactiv liekninantį diržą. Po šio laikotarpio galima įvertinti odos išvaizdos pagerėjimą ir lokalizuotų riebalų sankaupų mažėjimą.

  • Vienas universalus dydis.
  • Spalva: juoda. 

Matmenys:

  • Ilgis: 109 cm
  • Plotis: 28 cm
Prekės kodas:8188-NERO
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
32.00
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2020
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite