Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Kvėpavimo takų išvalymas

Kvėpavimo takų išvalymo terapija taikoma, kai yra nepakankama kvėpavimo takų valymosi funkcija dėl sutrikusios ventiliacijos ir (arba) dujų apykaitos; sekreto susilaikymas dėl sutrikusios ventiliacijos ir (arba) dujų apykaitos; neefektyvus kosulys ar sekreto valymasis dėl judėjimo stokos, prastos būklės arba raumenų silpnumo. Kai liaukų sekretas (gleivės) tampa tąsus, lipnus, klampus, jis lengvai užkemša įvairių, ypač mažesnio diametro, organų, dažniausiai plaučių ir kasos, latakus.

Indikacijos: bronchitas, cistinė fibrozė (CF), lėtinė obstrukcinė plaučių liga (LOPL), cerebrinis paralyžius (CP), pooperacinis laikotarpis, raumenų distrofija (MD), pirminė ciliarinė diskinezija (PCD), plaučių transplantacija, stuburo traumos, kvadriplegija, spinalinė raumenų atrofija (SRA) ir kt.

Kvėpavimo takų išvalymo terapijai naudojamos kvėpavimo takų išvalymo sistemos „Hill-rom The VEST“. Sistemą sudaro liemenė dvejais lanksčiais oro vamzdeliais jungiama prie generatoriaus, kuris paduoda suspaustą orą į liemenėje esančias oro kameras ir sukuria pulsaciją, t.y. švelniai suspaudžia ir atleidžia krūtinės ląstą 25 kartus per sekundę. Liemenė masažuoja krūtinės ląstą aukšto dažnio virpesiais (vibracija) ir tokiu būdu išjudindamas sekretas (gleivės), kuris yra nuvalomos nuo bronchų sienelių, surenkamas ir pernešamas iš giliųjų kvėpavimo takų į paviršinius, iš kur yra lengviau pašalinamas atsiurbimo metu arba tiesiog kosint. Įprasta terapijos trukmė 15-20 minučių.

 

Kvėpavimo takų išvalymo terapija yra efektyvus ir lengvai prieinamas būdas. Skirtingai nuo rankinės krūtinės perkusijos terapijos (CPT), šiam gydymui nėra reikalinga speciali vieta ir kvėpavimo būdas. Pačią terapiją nesudėtinga atlikti, ji yra neskausminga, ją lengvai toleruoja ir netgi mėgsta vaikai, generatorius yra lengvai valdomas, portatyvus. Terapiją galima atlikti sėdimoje arba gulimoje padėtyje. Liemenė gali būti naudojama tiek vaikams, tiek suaugusiems: galima rinktis iš įvairių dydžių ir spalvų.

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite