Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Ramentai

Kaip išsirinkti ir tinkamai naudoti ramentus

 

Yra du ramentų tipai: alkūniniai ir pažastiniai. 

Pažastinius ramentus rekomenduojama naudoti žmonėms, kurie negali perkelti kūno svorio viena iš kojų, o alkūninius -  dalinai kūno svorį galintiems perkelti žmonėms. 

 

Svarbiausia pasirinkti tinkamą ramento aukštį. Renkantis ramentą svarbu mūvėti įprastą avalynę. Ramento paminkštinimas turi tilpti po pažastimi, tačiau būtinas maždaug dviejų pirštų pločio tarpas tarp pažasties ir ramento. Taip užtikrinsite, kad pažastims neteks per didelis spaudimas.

Jeigu naudojate pažastinius ramentus, nesiremkite į pažastį visu svoriu, nes galite sutrikdyti kraujotaką ir užspausti svarbius nervus. Optimali ramento padėtis yra tarp Jūsų žasto ir krūtinės ląstos. 

 

Alkūniniai ramentai yra atviro ir uždaro tipo. Atviro tipo ramentai suformuoja pusapskritimį, o uždaro tipo - beveik visą apskritimą apie dilbį. Šie ramentai yra praktiškesni buitinėse situacijose, pavyzdžiui, norint atidaryti duris neišmetant ramento ant žemės.

 

Neužmirškite reguliariai tikrinti savo ramentus. Įsitikinkite, kad nesimato susidėvėjimo pėdsakų ar pažeidimų, atkreipkite dėmesį į aukščio reguliavimo mechanizmą. Susidėvėjusius ramentų antgalius būtinai pakeiskite naujais.

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite