Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Profesionalus perkėlimo rinkinys
Profesionalų perkėlimo rinkinį sudaro:
  • Minkštas rotacinis diskas - palengvina slaugomojo perkėlimą iš automobilio sėdynės, lovos ar kėdės. Jį sudaro du lankstūs diskai, kurie sukasi aplink savo ašį. Paminkštintas viršutinis paviršius ir neslidus apatinis paviršius. Diskas skalbiamas skalbimo mašinoje. Skersmuo: 40 cm, storis: 2 cm. Maksimali apkrova: iki 135 kg.

  • Mobiturn stabilizuojantis rotacinis diskas - skirtas slaugomojo pakreipimui perkėlimo metu, sumažina riziką slaugytojui susižeisti. Abiejose disko pusėse yra neslystantis pagrindas užtikrinantis maksimalų stabilumą. Aukštis 15 mm, lengvai valomas, saugus ir patvarus, turi rankeną transportavimui. Skersmuo: 42 cm, storis: 1,5 cm. Maksimali apkrova: iki 135 kg.

  • Mobilumą skatinantis diržas (2 vnt) - papildomos diržo rankenėlės slaugytojui padeda saugiai atlikti asmens priežiūros darbus. Diržas palengvina slaugomojo mobilumą ir perkėlimą. Lengvas ir greitas uždedamas, užsegamas plastikine sagtimi.

  • Kojų perkėlimo diržas - įtvirtina slaugomojo apatinę kūno dalį ir suteikia papildomą atramą perkėlimo metu tiek naudotojui, tiek slaugytojui. Priemonė yra naudojama kojų perkėlimui gulimoje arba sėdimoje pozicijoje. Matmenys: 110x24 cm.

  • Sugriebimo diržas - priemonė, palengvinanti slaugytojo darbą. Perkėlimas atliekamas apimant slaugomojo liemenį. Perkėlimo metu užtikrinamas asmens saugumas, slaugytojui dėl per didelio krūvio padedama išvengti traumų. Pusiau standaus diržo viduje yra plokštelė, palengvinanti diržo uždėjimą ir neleidžia diržui lankstytis. Tvirta konstrukcija iš atsparių medžiagų ir dviguba rankena galuose su sustiprintomis siūlėmis užtikrina saugų, veiksmingą ir ilgalaikį naudojimą.

  • Perkėlimo / perslinkimo lenta, lanksti - standi platforma skirta slaugomojo perkėlimui iš lovos arba į lovą, taip pat iš sėdimos padėties. Reguliuojamas šonų išlenkimas ir gylis, kad būtų užtikrintas aukštesnis slaugomojo saugumas ir apsaugos lygis. Perkėlimo lentos apačioje yra neslystanti medžiaga, užtikrinanti papildomą sukibimą. Maksimali apkrova: iki 135 kg.

  • Perkėlimo paklodė cilindro formos - pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos. Priemonė pagerina slaugomojo judėjimą gulimoje padėtyje ir sumažina slaugytojo krūvį. Perkėlimą galima atlikti be kito slaugytojo pagalbos.

Prekės kodas:TMK6800
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
620.00
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite