Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Operacinėms

Oasis diapazonas apima plataus asortimento, daugkartinio naudojimo, 100% silikoninio gelio gaminius. Naudojamas silikonas yra minkštesnis nei oda ar gilesni audiniai. Spaudimą sumažina nežymus gelio judėjimas pakloto viduje, kai spaudimas/jėga yra išsklaidomi per visą produktą.

 

Oasis Elite diapazonas apjungia silikoninį gelį ir lengvą poroloną su kontūriniu paviršiumi, kad būtų užtikrintas slėgio sumažinimas ir paciento apsauga operacijos metu. Anatominiai kontūrai palengvina gelio ir kūno formų atitikimą; tuo metu svoris yra paskirstomas didesniame gaminio plote. Oasis Elite gaminiai yra daugiau nei 50% lengvesni nei kiti  tik geliu užpildyti produktai.

 

Kiekvienas Azure gaminys sudarytas iš dviejų nepriklausomų apsauginių silikono sluoksnių, kurie kartu leidžia  išlietiems produktams efektyviai prisitaikyti prie individualaus naudotojo kūno formų. Toks gaminys yra veiksminga apsauga, norint išvengti nervų ir odos pažeidimų.

 

Oasis+ spaudimą mažinantys produktai yra vieni iš pažangiausių ir naujausių  šiandieninėje rinkoje. Jie pagaminti iš medicininio lygio siloksaninio  elastomero, todėl užtikrinamas ilgaamžiškumas, nes produktai neturi išorinės plėvelės. Oasis+ gaminiai yra neslystantys, tai suteikia komfortą ir atramą pacientui.

 

Rikiavimas Rodyti po:
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi Lietuvoje 2015
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite