Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Operacinėms ir Reanimacijai

Oasis serija apima plataus asortimento, daugkartinio naudojimo, 100% silikoninio gelio gaminius. Naudojamas silikonas yra minkštesnis nei oda ir gilesni audiniai. Spaudimą sumažina nežymus gelio judėjimas viduje, kai spaudimas/jėga yra išsklaidomi po visą gaminį.

 

Oasis Elite serija sujungia silikoninį gelį ir lengvą poroloną su kontūriniu paviršiumi, suteikiant spaudimo sumažinimą ir paciento saugumą operacijos metu. Anatomines ypatybes atitinkantys kontūrai palengvina gelio ir kūno formų atitikimą ir svoris yra paskirstomas didesniame gaminio plote. Oasis Elite gaminiai yra daugiau nei 50% lengvesni, nei kiti tik geliu užpildyti gaminiai.

 

Kiekvienas Azure gaminys sudarytas iš dviejų nepriklausomų apsauginių silikono sluoksnių, kurie kartu efektyviai prisitaiko prie individualių naudotojo kūno formų. Azure gaminiai yra veiksminga apsauga, padedanti išvengti nervų ir odos pažeidimų.

 

Oasis+ spaudimą mažinantys produktai yra vieni iš pažangiausių ir efektyviausių šiandieninėje rinkoje. Pagaminti iš medicininės klasės siloksano elastomero, užtikrinamas ilgaamžiškumas - gaminiai neturi išorinės plėvelės. Oasis+ gaminiai yra neslystantys, tai suteikia komfortą ir atramą pacientui.

 

Elite Foam serijos pagalvėlės yra skirtos užtikrinti optimalų paciento pozicionavimą operacijos metu ir intensyviosios terapijos skyriuje. Elite Foam serijos pagalvėlės yra multifunkcinės – suteikia stabilumą ir komfortą. ARDS pagalvėlių sistema yra Elite Foam serijos dalis.

 

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite