Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Dėžutė tabletėms savaitei

Skirta tiems, kurie kasdien vartoja vaistus ar vitaminus. Septynių dienų vaistų normai susidėti. Dėžutės iš plastiko, sudėtos į patogų paminkštintą dėklą. Užrašai ant dėžučių - lietuviški.

Prekės kodas:112K
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
11.99
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Universali. Ideali tiems, kurie kasdien vartoja vaistus ar vitaminus, taip pat ligoniams, kuriems paskirti ne vieneri vaistai ar sportininkams, kurie nuolat naudoja maisto papildus, vitaminus.

Patogi. Pamirškite rankinuke išsibarsčiusias vaistų pakuotes. Dabar jas tvarkingai ir kompaktiškai susidėsite tablečių dėžutėje.

Patikima. Jei sunku prisiminti, kada gerti vaistus, ši dėžutė veiks kaip „priminimas“.

Saugi. Sudaryta iš 7 skyrių, skirtų kiekvienai savaitės dienai. Kiekviena jų suskirstyta į 4 dalis: tabletės rytui, dienai, popietei, nakčiai, todėl tikimybė suklysti ir išgerti tuos pačius vaistus du kartus taps lygi nuliui.

Kotroliuojanti. Jeigu vakarykščiame skyrelyje vaistai ar vitaminai liko, vadinasi, pamiršote juos išgerti.

Nebrangi dovana. Jei esate sveiki ir vaistų jums gerti nereikia, pagalvokite apie savo tėvelius ar senelius. Su šiomis tablečių dėžutėmis jų gyvenimas taps paprastesnis!

Aiški. Tablečių dėžutės užrašai – lietuviški.

Tilps bet kur. Dėžutės dydis vos 10 x 15 cm.

 

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite