Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Kūno laikysenos stabilumo vertinimo ir treniravimo sistema Balance-check

Programine įranga valdoma sistema vertina asmens koordinacijos įgūdžius, kūno laikysenos stabilumą, disbalansą. Ištobulinti motoriniai įgūdžiai ir harmoningas centrinės nervų sistemos darbas su raumeninis yra itin svarbus ir kasdieniniame gyvenime, ir profesionaliame sporte.

Balance-check palengvina reabilitacijos ir sveikatingumo programų planavimą, pratimų atlikimą, programų efektyvumo vertinimą. Suteikia daugiau galimybių neuro reabilitacijai, sporto reabilitacijai ir ergoterapijai, nes iš gautų duomenų tiksliai parenkami, būtent tam pacientui, efektyviausi pratimai.

Sistema sujungta su kompiuteriu, kuriame įdiegta duomenų analizės programinė įranga, kuri realiu laiku vizualiai pateikia duomenis. Programoje galima išsaugoti pacientų duomenis ir iš jų sudaryti duomenų bazę.

Paciento pusiausvyros įvertinimui galima naudoti programinėje įrangoje esančias užduotis arba žaidimus:

  • Užduotys: kopti laiptais, linguoti į kairę-dešinę, į priekį-atgal, ratas, ovalas, eilė, aštuoniukė, labirintas ir kt.
  • Žaidimai: slalomo ruožas, bitė, rodeo ir kt.

Įvertinimui atlikti pasirenkami šie užduoties arba žaidimo parametrai: sudėtingumo lygis, trukmė, valdymo įrankis. Įvertinimas pateikiamas balais, nuo 1 (labai gerai) iki 6 (nepatenkinamai). Vertinimo kriterijai: laikas, nuokrypis, pakartojimų skaičius, kampinis greitis, užlaikymas.

Sistemos matmenys:

Plotis 100 cm x ilgis 90 cm x aukštis 115cm

 

Prekės kodas:636
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
Kainos teiraukitės
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Pateikiamos išsamios testavimo išvados: spektograma, duomenys skaičiais ir grafinė vizualizacija, įvertinimas balais bei galima pridėti gydytojo-terapeuto pastabas ir išspausdinti ataskaitą pacientui. Galimybė peržiūrėti atliktą pratimą skirtingu greičiu (1x – 16 x), naudoti pauzę.
Balanso platformos dydis: 45x40 cm, aukštis 9 cm
Maksimali apkrova: 135 kg

 

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite