Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Rankų-kojų treniruoklis MOTOmed MUVI

Treniruoklis MOTOmed MUVI unikalus, nes vienu metu sukant pedalus/rankenas galima mankštinti ir rankas, ir kojas, todėl greičiau pasiekiami efektyvesni terapijos rezultatai. Išmanioji skaitmeninė judesio kontrolės sistema individualiai reaguoja į kiekvieną vartotoją. Treniruokliu ypač paprasta naudotis net ir žmonėms su ribota motorika. Naujas 12 colių spalvotas lytėjimo ekranas yra lengvai įskaitomas, reguliuojamo pasvirimo kampo, valdymo mygtukai uždedami pagal individualius poreikius, programinės įrangos atnaujinimai įdiegiami per USB jungtį.

Reguliuojamas MOTOmed MUVI treniruoklio aukštis ir rankų/viršutinės kūno dalies treniruoklio horizontali padėtis, todėl treniruoklis lengvai pritaikomas pagal individualius vartotojo poreikius.

Treniruoklis pagamintas iš tokių medžiagų, kurias lengva valyti ir galima dezinfekuoti, visos metalo konstrukcijos yra ypač stabilios ir ilgaamžės.

Gaminiui taikoma 12 mėn. garantija (netaikoma besidėvinčioms detalėms pvz. velcro dirželiams).

Prekės kodas:300.000
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
6908.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2014
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite